Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

30 ml
Liter
16,33 € / l
Pridané: 22.03.2020

rýchlosť doručenia expresná, hneď na druhý deň.

-86% výpredaj top produkt
Video produktu

Praktický vreckový čistiaci gél slúži na rýchlu dezinfekciu rúk. Gél nie je nutné oplachovať. Využijete ho kedykoľvek a kdekoľvek.

Návod na použitie dezinfekčného gélu

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml

Zloženie

• alkohol
  • voda
  • karbomér
  • chlórhexidín diglukonát
  • trietanolamín

Upozornenie: dezinfekčný gél nepoužívajte na poranenú pokožku, vyhnite sa kontaktu s očami

• 30 ml

Tento tovar si viete zakúpiť aj osobne v Prešove (Františkánske námestie 3/A) a v Poprade (Námestie Sv. Egídia 2950/88).

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Dezinfekcia na ruky Dezinfectol IMUNA, 1 l

Dezinfekčný roztok s etanolom na rýchlu dezinfekciu rúk, bez nutnosti oplachovania.

Tekuté mydlo Beauty Line, 500 ml

Tekuté mydlo s vôňou uhorky a zeleného čaju na každodennú starostlivosť o čistotu rúk.

Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Rúško na tvár plátenné na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.

Respirátor FFP3 s filtrom, biely

Respirátor s filtrom v polomaskovom vyhotovení chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Respirátor FFP3 s filtrom 3M

Respirátor FFP3 s filtrom v polomaskovom vyhotovení chráni proti vírusom a vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia.