Avicenum 310 DEN – lýtkové pančuchy, biele

Kód skupiny: P3129

Kompresné lýtkové pančuchy slúžia ako zdravotná pomôcka pri podpore liečby kŕčových žíl a opuchov nôh.

Kód skupiny:
Značka:
Pridané: 14.02.2024

Tovar prišiel v poriadku,a načas .

Kompresívne lýtkové pančuchy Avicenum 310 DEN so 60 % podielom bavlny slúžia ako zdravotná pomôcka pri podpore liečby kŕčových žíl a opuchov nôh. Účinne zlepšujú krvný obeh a zabraňujú nepríjemnému opuchu dolných končatín.

Zdravotné podkolienky Avicenum pomáhajú pri metličkových žilkách, unavených a ťažkých nohách, opuchoch i ako prevencia pred rozvojom varixov v tehotenstve, cestovnej trombózy i tromboembolickej choroby u imobilizovaných pacientov.

Pančuchy Avicenum 310 sú v jemnom vyhotovení retiazkovej špice so zdravotným lemom. Určené sú na lýtko s obvodom do 50 cm.

Tlak v oblasti členka je 18 – 21 mmHg, čím je výrobok zaradený do I. kompresnej triedy.

Zloženie

• 60 % bavlna
  • 28 % PAD nylon
  • 12 % LYCRA®

Farba

• biela

Veľkosť chodidla

• 36 – 38
  • 39 – 41
  • 42 – 44
  • 45 – 47

Zdravotné pančuchy z hygienických dôvodov nemeníme.

Samolepiaci kožený vankúšik CODY

Komfortné protišmykové podstielky na podporu priečnej klenby.

Venufit gaštanový gél s rutínom 350 g

Venufit gaštanový gél je veľmi vhodný pre ľudí s kŕčovými žilami.

Reflexno-masážna podložka FUTZUKI

Masážna podložka je určená na masáž chodidiel.

Gélové vložky pod pätu Flowers Cushions

Vložky pod pätu na tlmenie nárazov na zadnú časť chodidla pri chôdzi.

Korektor silikónový telový

Gélový korektor oddeľuje prsty na nohách, chráni ich pred odreninami, rovná ich a koriguje vybočený palec.

Ortopedické vložky RELAX

Ortopedické vložky zabraňujú poklesnutiu priečnej a pozdĺžnej klenby a výrazne znižujú mikrošoky pri kontakte s tvrdým povrchom.