Incidin utierky na dezinfekciu 90ks + dóza

Rýchlo schnúce, jednoducho a okamžite použiteľné vlhké ,alkoholové utierky na rýchlu dezinfekciu zdravotníckych predmetov a iných plôch odolných voči alkoholu.

11,50 € / bal.
bal.
Na sklade
Pridané: 11.03.2019

Bezproblémový a rýchly nákup aj doručenie....

Incidin utierky na dezinfekciu nezanechávajú fľaky majú príjemnú vôňu.

Použitie

Používa sa v zdravotníctve, stomatologickej a veterinárnej praxi, komunálnej hygiene, potravinárstve. Prípravok je vhodný na malé pracovné plochy, lesklé a ťažko dostupné miesta, povrchy prístrojov, centrifúgy, stomatologické koncovky, zákrokové kreslá, lôžka, WC sedadlá a pod., s výnimkou akrylátového skla a materiálov poškodzovaných alkoholom. Nepoužívajte na plexisklo a lakované drevo.

Návod na použitie

Vytiahnete utierku z dózy a dôkladne pretrite povrchy. Dózu uzatvorte po každom použití. Suché utierky sú neúčinné.

Spektrum účinnosti

Baktericídny, tuberkulocídny, fungicídny, vírusinaktivačný (HBV, HCV, HIV, Adeno, Papova, Rota)

Balenie: 90ks

Chloramin T, 1000 g

Vysoko účinný univerzálny práškový dezinfekčný prípravok na dezinfekciu plôch a predmetov.

Incidin Liquid rýchla dezinfekcia plôch

Incidin Liquid je dezinfekčný prípravok na báze alkoholov na priame použitie pre rýchlu a bezpečnú dezinfekciu predmetov a plôch.

Rukavice - Latexové - nesterilné 100 ks

Jednorázové, latexové, bez púdru, používané väčšinou v zdravotníctve.

Respirátor FFP2 s filtrom 3M

Respirátor FFP2 s výdychovým ventilom Cool-Flow, ktorý znižuje hromadenie tepla a poskytuje väčšie pohodlie predovšetkým v teplých a vlhkých podmienkach.

AJATIN PLUS roztok 10% 1000ml

Dezinfekčný roztok slúži na dezinfekciu pokožky ale aj k plošnej dezinfekcii predmetov a povrchov.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.