Školská taška Prime - Super Ninbear 2018

Ergonomická školská taška Ergobag Prime napomáha správnemu telesnému vývoju dieťaťa.

VYRADENÝ
Značka:
Pridané: 29.01.2023

Tovar doručený na 2. den po objednávke, tovar vždy
kvalitný, bez reklamácie. Veľká spokojnosť.

Školská taška Ergobag Prime je určená pre školákov vo veku od 6 do 11 rokov (1.stupeň základnej školy).

Taška Ergobag má tie najlepšie ergonomické vlastnosti, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa a podporujú správne držanie tela. Vďaka prepracovanému chrbtovému systému je možné nastaviť výšku ramenných popruhov v závislosti od výšky dieťaťa, a to od 110 - 140 cm.

Školská taška Prime - Super Ninbear 2018

Batoh obsahuje nastaviteľný bedrový aj hrudný popruh. Tento systém popruhov zabezpečuje, že sa celková váha a záťaž prenáša do najstabilnejšej oblasti panvy. Školská taška je tak vždy umiestnená správne na chrbte a maximálne odľahčuje oblasti krčnej a bedrovej chrbtice.

Vďaka posuvným hliníkovým lištám, umožňuje individuálne nastavenie podľa výšky postavy dieťaťa. Vaše dieťa sa cíti komfortnejšie a nehrozia mu prípadné komplikácie z preťaženia ako sú, zlý vývoj chrbtice alebo bolesti chrbta aj hlavy.

Taška Ergobag Prime má 20 litrový vnútorný priestor, ktorý je praktický delený a poskytuje dostatok priestoru pre deti 1. - 4. ročníka.

Školská taška Prime - Super Ninbear 2018

Predná kapsa, určená na uskladnenie jedla a fľaše je od vnútorného priestoru oddelená nepremokavým materiálom. Látka je vyrobená zo 100% recyklovaných PET fliaš a je objemovo aj farebne stála.

Školská taška Prime - Super Ninbear 2018

Batoh má tiež vystužené dno chránené 4 gumennými nadstavcami. Vďaka tejoto konštrukcii je taška samostatná a stabilná.

Vylepšenie 2017

Kolekcia 2017 je vylepšená o bočné úchytky, ktoré slúžia na upevnenie Vrecká na úbor/prezúvky z kolekcie 2017, vďaka lepšiemu uchyteniu, Vrecko na úbor/prezúvky drží pevne.

Školská taška Prime - Super Ninbear 2018

Prečo si vybrať ergonomickú tašku Ergobag?

Technické parametre:

Váha 1100 g
Objem 20 l
Rozmery (šírka x hĺbka x dĺžka) 25 x 22 x 35 cm

Batoh obsahuje aj 2 kusy klipov na suchý zips.

Pomôže Vám pri