Stabilizačný nadstavec na barlu a palicu – trojnožka

Nadstavec na zaistenie maximálnej stability a zabránenie zvrtnutiu barly alebo palice.

Pridané: 08.02.2024

Tovar mi bol doručený v krátkom čase, z mojej strany spokojnosť. Obchod určite odporúčam.

Trojnožka je vhodná ako nadstavec na palicu alebo barlu. Poskytuje tak stabilitu a oporu pri chôdzi, pričom zabraňuje zvrtnutiu alebo preklopeniu barly.

Táto stabilizačná trojnožka má navyše ohybný kĺb.

Vhodná na barlu alebo palicu s vnútorným priemerom 16 – 17 mm. Priemer plochy trojnožky je 10 cm.

Obsah balenia

• 1 kus

Protišmykový nadstavec na barly s kovovou sklapkou

Protišmykový nadstavec na palice a barly pre bezpečnejší pohyb v zime.

Francúzska barla - sivá

Francúzska barla slúži ako účinná pomôcka pri závažných ochoreniach pohybového aparátu alebo po úrazových stavoch.

Skladacia palica - bronzová

Skladacia palica poskytuje podporu pri pohybe osobám s pohybovými problémami a so zdravotným postihnutím.

Skladacia palica s pútkom Elite

Ľahká vychádzková palica slúži pacientom na bezpečnú a pohodlnú oporu pri chôdzi.

Držiak na palicu, barlu

Dvojdielny držiak na palice, barly k rolátorom alebo invalidným vozíkom.

Gumená koncovka na vychádzkovú palicu

Gumová koncovka na barly vhodná proti šmýkaniu.