Skladacia palica s osvetlením UNIZDRAV

Skladacia vychádzková palica s osvetlením pre mužov aj pre ženy.

tip na darček

Pridané: 21.07.2016

Tovar, ktorý som si objednala už nebol pre mňa potrebný a preto som objednávku zrušila. Pozitívne hodnotím dodanie produktu do 24 hodín. Pozitívne hodnotím komunikáciu obchodu (online chat na web stránke), ktorá mi pri zrušení objednávky bola veľmi nápomocná.

Vychádzková skladacia palica s osvetlením je navrhnutá na jednoduché a pohodlné skladovanie a cestovanie. Skladá sa zo 4 častí, ktoré sú vyrobené z kvalitného hliníka. Rukoväť je obalená penou pre pohodlné držanie. V spodnej časti palice sa nachádza stabilizačný nadstavec so 4 nožičkami.

Skladacia palica s osvetlením UNIZDRAV

Do rukoväte je vmontovaná baterka, s ktorou si môžete posvietiť na cestu.

Skladacia palica s osvetlením UNIZDRAV

Nosnosť palice je do 100 kg.

Dĺžka

• 83,5 - 93,5 cm (rozostup v nastavovaní jednotlivých dĺžok je 2,5 cm)

Hmotnosť palice

• 0,6 kg
Video produktu

Držiak na palicu, barlu

Dvojdielny držiak na palice, barly k rolátorom alebo invalidným vozíkom.

Protišmykový nadstavec na barly s kovovou sklapkou

Protišmykový nadstavec na palice a barly pre bezpečnejší pohyb v zime.

Skladacia palica - bronzová

Skladacia palica poskytuje podporu pri pohybe osobám s pohybovými problémami a so zdravotným postihnutím.

Štvorkolka UNIZDRAV

Štvorkolka slúži ako rehabilitačná pomôcka pri chôdzi pre pacientov, ktorí trpia problémami pohybového aparátu.

Stabilizačný nadstavec na barlu a palicu – trojnožka

Nadstavec na zaistenie maximálnej stability a zabránenie zvrtnutiu barly alebo palice.

Madlo k posteli

Praktická pomôcka, pomáha pri vstavaní z postele.