Toaletný vozík na kolieskach UNIZDRAV

Pojazdné toaletné kreslo slúži ako náhrada wc pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy. Je možné ho používať aj ako vozík na presun pacienta.

Pridané: 04.05.2018

Výborná komunikácia, ústretový prístup, kvalitný tovar, doručenie do 24 hodín. Maximálna spokojnosť.

Toaletný vozík na kolieskach je určený pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Skladá sa z odolného oceľového rámu. Pohodlná opierka chrbta je odolná a pohodlná, ľahko sa čistí. Odklápacie podrúčky a stúpačky umožňujú ľahší presun pacienta.

Toaletný vozík na kolieskach UNIZDRAV

Vozík má samostatnú a odnímateľnú plastovú nádobku. Vozík je možné tiež umiestniť cez toaletu.

Kolieska sú 5" plné gumy. Na obidvoch zadných kolieskach sú umiestnené brzdy.

Technické parametre

Celková šírka 54 cm
Šírka sedadla 43 cm
Celková výška 96 cm
Celková dĺžka 90 cm
Výška sedadla od zeme 53 cm
Hĺbka sedu 45 cm
Výška opierky 39 cm
Nosnosť 100 kg
Váha 12,3kg
Video produktu

Hydraulický zdvihák

Hydraulický zdvihák pomáha na zdvíhanie a transport osoby z postele na vozík, do kúpeľne, WC a pod.

Podložná misa s poklopom

Podložná misa s poklopom pre ležiacich pacientov.

Invalidný vozík odľahčený UNIZDRAV LIGHT

Odľahčený invalidný hliníkový vozík s brzdami pre doprovod je vhodný pre imobilných pacientov a osoby so zníženou pohyblivosťou.

Umývadlo na vlasy

Gumené umývadlo na vlasy pre pacientov pripútaných na lôžko.

P2034

Náhradný plast na Drevené WC kreslo KTD99

Náhradná pomôcka pre drevené WC kreslo KTD99.

Protišmyková podložka do vane, 34 x 73 cm

Gumená podložka do vane, ktorá chráni pred pošmyknutím.