Masážny gél EMSPOMA univerzálny 500 ml

Univerzálna masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Na sklade
500 ml
Liter
14,60 € / l
Pridané: 23.09.2019

Tovar mi bol doručený na druhý deň. S Vaším obchodom som spokojná.

EMSPOMA U, univerzálna masážna emulzia s obsahom účinných látok určená na všetky druhy masáže a automasáže. Odstraňuje bolesti, únavu, zlepšuje duševnú kondíciu. Vyvoláva pocit ľahkosti.

Má dlhotrvajúci účinok. Vhodná na masáž celého tela. Osviežujúca, ľahko umývateľná. Nevysušuje a nedráždi pokožku, ale chráni ju pred infekciou. Obsahuje tuky, emulgátory, vodu a funkčné látky.

• 500 ml
Pomôže Vám pri

Masážny prístroj SHIATSU MG 145

Masážny vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami a tepelnou funkciou, pomocou ktorého doprajete úľavu unaveným, natiahnutým alebo boľavým svalom, prostredníctvom príjemnej masáže.

Lymfodrenážny prístroj na domáce použitie LEM

Lymfodrenážny prístroj je určený na domácu liečbu, pre zdravotnícke a rehabilitačné centra.

Masážny gél PEGGY s pagaštanom konským, 500 g

Masážny gél s pagaštanom konským má protizápalové účinky a odstraňuje opuchy.