Infrasauna pre dve osoby SMART 1001 L

Infrasauna pre dve osoby, vhodná do každého domu či bytu, vyrobená z kvalitného kanadského dreva v modernom dizajne.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P2650
Popis produktu

Infrasauny sa svojim dizajnom podobajú na fínske sauny. Rozdiel je však v tom, že infrasauny majú v stenách zabudované žiariče. Infrasauna je zdraviu prospešná termoterapia. Terapia infračerveným žiarením má dokázateľne pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Infračervené žiarenie spôsobuje hlbkové prehriatie organizmu a svalstva. Preniká hlboko do tkaniva, podporuje krvný obeh, látkovú výmenu či odbúravaní kalórií. Má pozitívny vplyv na kĺby a svaly, pomáha pri ich liečení a tlmí bolesť.

Pozitívne účinky infrasáun využívame pri-

 • chrípke,
 • nachladnutí,
 • celulitíde,
 • odbúravaní kalórií,
 • znižovaniu telesnej hmotnosti,
 • reumatických problémoch a ďalších zdravotných problémoch,
 • pri stuhnutých kĺboch,
 • urýchľuje hojenie rán a popálenín,
 • udržiavaní dobrého krvného tlaku,
 • zvyšuje pružnosť svalov,
 • zmierňuje bolesti.

Infrasauna pre dve osoby sa vďaka svojmu univerzálnemu designu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitné drevo kanadského jedlovca - hemlocku. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj v priestrannejšom byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny.

 • Systém 3S: skryté spojenie stien. Nový systém uchytenia a spojenia stien nahradzuje pôvodné kovové pracky. Vzhľad stien je teraz úhľadný a esteticky ničím nerušený. Spojenie stien je vykonané bajonetmi alebo vrutmi.

V infrasaune je rozmiestnených šesť karbónových žiaričov. V porovnaní s inými typmi karbónové žiariče tvoria tenké pásy, ktoré vyvinú povrchovú teplotu 70 - 170 stupňov Celzia. Karbónové žiariče dosiahnu maximálne teploty pomalšie, naproti tomu majú dlhšiu životnosť (pri saunovaní 3x týždenne cca 90 rokov). Tento typ žiaričov prehreje ľudské telo rovnomerne a do hĺbky. Táto infrasauna obsahuje vstavaný karbónový podlahový žiarič. Relaxáciu v infrasaune si môžete spríjemniť aj LED svetelenou terapiou. Súčasťou výbavy je rádio/mp3 prehrávač, strešná ventilácia a vnútorné osvetlenie.

Infrasauna SMART 1001 L je doručovaná v rozloženom stave. Na vyžiadanie je možné naceniť jej montáž. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte mailom na obchod@unizdrav.sk s informáciou o adrese, na ktorú má byť tovar dodaný.

Spotreba

Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšia. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkanív, preto nie je potrebné saunovaciu procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je pri fínskej saune.

Počet osôb 2
Rozmery (Šírka x Hĺbka x Výška) - 118 x 89 x 180 cm
Vnútorné rozmery 110 x 80 x 174 cm
Typ ohrevu karbonové žiariče
Počet žiaričov 6
Príkon 1575 W
Napájanie 220 - 240V/50Hz
Materiál hemlock (kanadský jedlovec)
Dvere dymové sklo
Hrúbka skla 5 mm
Strešná ventilácia áno
Hmotnosť 150kg

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie: