Ochranné sitko

Sitka aktívne bránia prenikaniu nečistôt a vlhkosti do otvoru reproduktoru prístroja a tým udržuje čistý prechod pre lepší zvuk.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P2086
Značka:
Popis produktu

Ochranné sitko bráni prenikaniu nečistôt do otvoru reproduktora. To znamená zlepšenie výkonu, dlhšiu životnosť prístroja a väčšiu spokojnosť s jeho používaním.

Užívatelia načúvacích prístrojov veľmi často vedú veľmi aktívny život. Svojou každodennou aktivitou vystavujú svoje prístroje riziku opotrebovania a teda i možnosti poškodenia. Ochranný filter proti mazu je však pri ochrane zvukovodových a kanálových načúvacích prístrojov pred ušným mazom, vlhkosťou a prachom tak účinný, že sa pri jeho používaní výrazne zníži potreba ich opráv.

Moderná technológia a jednoduché používanie filtrov zaisťujú užívateľom v súčasnej dobe najlepšiu dostupnú ochranu proti ušnému mazu, vlhkosti a prachu. Špeciálny povlak odpudzuje vodu a umožňuje neuveriteľnú odolnosť voči vlhkosti. Zaručuje tak dlhodobú ochranu načúvacích prístrojov. Neprepustí ušný maz, jeho oleofóbne vlastnosti zaisťujú zvláštnu odolnosť voči ušnému mazu. Filtre nemajú žiadny negatívny vplyv na výkon prístroja a ľahko sa používajú a vymieňajú. Môže sa tiež použiť pre všetky typy zvukovodových a kanálových načúvacích prístrojov.

Užívateľ by svoj prístroj nikdy nemal používať bez ochranného sitka, a to ani na krátky čas! Až 90% porúch a opráv načúvacích prístrojov priamo či nepriamo súvisí s nedostatočným alebo nesprávnym používaním a nepravidelným vymieňaním ochranných krytov a sitiek.

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Načúvací prístroj Beurer HA20

16,90 €

Naslúchadlo slúžiace na podporu sluchu u nedoslýchavých ľudí - zosilňuje tóny a prenáša ich do ucha.

P2539

Detail produktu

Ušný spray - Aurecon

5,70 €

Roztok, ktorý rozkladá ušný maz.

P1204

Detail produktu

Chránič sluchu na plávanie

5,90 €

Silikónové chrániče sluchu špeciálne určené na plávanie.

P1068

Detail produktu