Fytopharma zmes pre diabetikov zo stevie 20 x 1,5 g

Kód produktu: P1950

Zmes bylín, ktoré sú prospešné pri cukrovke, priaznivo pôsobia na hladinu cukru v krvi. Neobsahuje cukor.

2,20 € / bal.
bal.
Na sklade
P1950
Pridané: 26.12.2021

Rýchlosť dodania a kvalita tovaru absolútna spokojnosť

Čučoriedková vňať prispieva k správnemu metabolizmu cukrov, tukov a bielkovín.

Stavikrv ovplyvňuje metabolizmus a chuť do jedla.

Nátržník má sťahujúce, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.

Zloženie:

• fazuľový plod bez semien, stavikrvová vňať, kuklíková vňať, čučoriedková vňať, natržníková vňať, glykozidy steviolu,

Obsah balenia:

• 20 x 1,5 g
Pomôže Vám pri

Kontrolný roztok Accu-Chek Performa Control, 2 x 2,5 ml

Kontrolný roztok pre glukomer Accu-Chek Performa určený pre bežnú kalibráciu glukomera. Používa sa ako náhrada vzorky krvi.

Testovacie prúžky Contour Plus, 50 ks

Samonasávacie, náhradné testovacie prúžky na zistenie hladiny glukózy v krvi. Ich používanie zaisťuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu.

P2137 D90813

Testovacie prúžky Accu-Chek Performa, 50 ks

Testovacie prúžky slúžia na nasatie kapilárnej krvi a na meranie množstva glukózy v krvi.

P1055 D76989

Lancety farebné Microlet, 200 ks

Jednorázové sterilné lancety (ihličky) vhodné pre všetky druhy odberových zariadení Microlet určené na uskutočnenie šetrného vpichu do tkaniva pri odbere kapilárnej krvi.

P1766 D41410

Pentaphan, 50 ks

PENTAPHAN testovacie prúžky slúžia na analýzu moču.

Glukomer Contour Plus ELITE

Glukomer na monitorovanie hladiny glukózy v krvi je určený na samovyšetrenie pacientov s cukrovkou.