Walmark Lecithin Forte 1325 mg 120 tabliet

Podporuje nervový a kardiovaskulárny systém. Udržuje správnu hladinu cholesterolu v krvi.

13,20 € / bal.
bal.
Značka:
Pridané: 22.02.2022

Veľká spokojnosť, bezodkladné plnenie od obchodu.

Lecithin Forte 1 325 mg je výživový doplnok.

Účinky

• podporuje správnu funkciu nervového systému, koncentráciu a pamäť
  • pomáha posilňovať imunitný systém
  • je dôležitý pre správny rast a celkový mentálny fyzický rozvoj
  • pomáha udržovať zdravé srdce

Lecithin podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému a tiež pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi.

Dávkovanie

• 1 – 2 tablety denne

• 90 + 30 tabliet zadarmo
Pomôže Vám pri

Ako správne predchádzať stresu.

Stres je súčasťou života všetkých ľudí, a to nielen dospelých, ale aj detí. Je veľmi dôležité, aby sme mu nepodľahli a snažili sa proti nemu bojovať, pretože stres nám môže spôsobiť rôzne závažné ochorenia, ktoré nás môžu sprevádzať celý život. Prečítajte si, niekoľko rád ako predchádzať stresu.

Fytopharma Bylinný čaj na cholesterol, 20x 1,25 g

Bylinný čaj obsahuje zmes bylín (artičoka, veronika, lopúch, púpava), ktoré majú priaznivý účinok pri zvýšenej hladine tukov v krvi.

P1963

Dávkovač liekov – týždenný, T02

Dávkovač liekov umožňuje prehľadné usporiadanie liekov na celý týždeň.

Reviophtal Lutein max 60 kapsúl

Skvelý výživový doplnok s obsahom antioxidantov, ktoré majú priaznivý vplyv na zrak.

ELLI MenoOsteo, 60 + 15 tabliet

Výživový doplnok pre ženy, ktoré prechádzajú menopauzou, pomáha udržiavať prirodzený stav kostí.