Masážny ježko na plátne veľký 68x38 cm (iplikátor)

Masážny iplikátor na odstránenie bolesti.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Pridané: 04.12.2017

Výborný obchod. Dobrý výber. Okamžité vybavenie objednávky - v priebehu pár hodín.
Bola som veľmi spokojná.

Masážny ježko (iplikátor) je pomôcka, ktorá slúži na regeneráciu organizmu. Na platenom alebo fóliovom koberčeku rôznych rozmerov sú nalepené plastové krúžky s ihličkami. Ich tvar, počet a zoskupenie sú veľmi dôkladne a dômyselne skonštruované tak, aby priniesli žiaduci efekt.

Iplikátor aktivizuje vlastné sily organizmu v boji proti bolesti. Úspešne odstraňuje mnohé zdravotné problémy. Výhodou je okamžitý efekt a jednoduchosť používania. Je určený na individuálne používanie, odstránenie bolesti chrbtice, hlavy, kĺbov, svalovej únavy a nespavosti.

Využitie

Predchádzanie, odstránenie alebo zmenšenie bolesti pri radikulitíde a osteochondróze, zvýšenie odolnosti proti svalovej únave, odstránenie pocitu bolesti pri zápalových procesoch a bolestiach v kĺboch, zvýšenie ohybnosti v kĺboch, odstránenie kŕčov v svaloch a pod.

Rozmer

• 38 x 68 cm

Farebné vyhotovenie zasielame podľa aktuálnej ponuky.

Ako správne predchádzať stresu.

Stres je súčasťou života všetkých ľudí, a to nielen dospelých, ale aj detí. Je veľmi dôležité, aby sme mu nepodľahli a snažili sa proti nemu bojovať, pretože stres nám môže spôsobiť rôzne závažné ochorenia, ktoré nás môžu sprevádzať celý život. Prečítajte si, niekoľko rád ako predchádzať stresu.

Masážny gél EMSPOMA univerzálny 500 ml

Univerzálna masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Masážny gél EMSPOMA regeneračná 500 ml

Osviežujúca masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Bedrový vankúš AT03004

Vankúš, ktorý udržuje chrbticu v anatomickej polohe a zabraňuje bolestiam.

Masážny gél EMSPOMA chladivý 500 ml

Chladivá masážna emulzia vyvoláva pocit chladu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Akupresúrny chodník

Akupresúrna podložka má liečebné účinky, priaznivo pôsobí pri bolestiach hlavy, zubov, posilňuje imunitný systém.

Balančný masážny ježko

Masážny ježko je vhodný na masáž nôh a rôznych častí tela.