Pobočka zdravotníckych potrieb v Poprade - UNIZDRAV, s.r.o.

Pobočka zdravotníckych potrieb v Poprade - UNIZDRAV, s.r.o.

Navštívili ste už našu predajňu zdravotníckych potrieb v Poprade? Nachádza sa v centre mesta a nájdete tu širokú ponuku tovaru. Pozrite si čo všetko ponúka.

Výdajňu zdravotníckych pomôcok v Poprade sme otvorili v roku 2012. Za tento čas si získala veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov, ku ktorým neustále pribúdajú noví.

Predajňa sa nachádza v centre mesta, hneď oproti kostolu sv. Egídia, kde sa o spokojnosť zákazníkov, rýchle vybavenie vašich požiadaviek a odborné poradenstvo, ktoré je v tomto odbore veľmi dôležité stará tím mladých vyškolených pracovníkov. Ochotne vám pomôžu vybrať si zo širokej ponuky tovaru, poradia pri rozhodovaní, ak si neviete vybrať alebo odporučia aký produkt je pre vás najvhodnejší.

Aby sme našim zákazníkom poskytli čo najvyšší komfort, je možné u nás platiť v hotovosti, platobnou kartou alebo výdaj na lekársky poukaz.

V priestannej predajni nájdete široký sortiment zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru - od invalidných vozíkov, chodítok, cez germicídne žiariče, zdravotné postele, toaletné a sprchovacie pomôcky, antidekubitárne pomôcky, fit lopty, masážne pomôcky, parochne, tlakomery, glukomery, horské slnká, infralampy, biolampy.

V našej ponuke sa nachádzajú aj špeciálne zdravotné pančuchy (aj na mieru), zdravotnícke oblečenie a kvalitná zdravotná obuv.                         


Prevádzkujeme aj internetový obchod, ktorý umožňuje časovo nenáročne objednanie tovaru z pohodlia vášho domova, kde si môžete zakúpiť zdravotnícke pomôcky aj na lekársky poukaz.

Veríme, že budete spokojní s poskytovaním našich služieb a prajeme vám príjemné nakupovanie.