RELAX 140 DEN - pančuchové nohavice

Kód skupiny: P0725

Kompresívne pančuchové nohavice slúžia ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl.

Kód skupiny:
Značka:
Pridané: 30.03.2017

V obchode som nakupovala prvý krát. S nákupom som spokojná, kúpila som presne výrobky, ktoré som potrebovala. Odporúčam obchod

Ľahké kompresívne pančuchové nohavice RELAX 140 slúžia, ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl. Sú vhodné na nosenie v tehotenstve, pri cestovaní, pri výskyte drobných žiliek na dolných končatinách, pri opuchoch a bolesti nôh.

Tlak v oblasti členka je 18 - 21 mmHg, čím je výrobok zaradený do I. kompresívnej triedy. Celé pančuchové nohavice sú s jemne vzorovanou časťou nohavičiek. Majú spevnené chodidlo, pätu a špičku.

Farebné prevedenia

• telová farba
  • čierna farba

(Pri objednávke uveďte do poznámky farbu.)

Zdravotné pančuchy z hygienických dôvodov nemeníme!

Pomôže Vám pri

Gélové vložky pod pätu Flowers Cushions

Vložky pod pätu na tlmenie nárazov na zadnú časť chodidla pri chôdzi.

Podpora priečnej klenby s návlekom

Podpora klenby s návlekom zabezpečuje komfort a pohodlie pri chôdzi.

Nočná bandáž – hallux valgus

Nočná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas spánku.

Chránič malíčka gélový

Zdravotnícka pomôcka, ktorá chráni malíček pred otlakom.