Fínska sauna pre 2 – 3 ľudí so saunovou pieckou

Fínska sauna pre 2 – 3 osoby za priaznivú cenu, vhodná do každého domu či bytu, vyrobená z kvalitného kanadského dreva.

1 999,00 €
1 999,00 € / ks
1 665,83 €
1 999,00 € / ks
Pridané: 14.01.2020

Super bolo, že som si mohla pozrieť produkt s animáciou, takže som, si stoličku vedela predstaviť.

novinka tip na darček doprava zadarmo
Video produktu

Montáž v cene produktu plus doprava zdarma.

Priaznivé účinky saunovania na ľudský organizmus sú známe už dlhé roky. Doprajte si aj vy blahodarnú relaxáciu celého tela v pohodlí domova.

Moderná fínska sauna pre 2 – 3 osoby so saunovou pieckou v štýlovom dizajne s použitím dreva z kanadskej borovice, preskleným priečelím a praktickými rozmermi zaručí, že skvele zapadne do každého interiéru.

Fínska sauna pre 2 – 3 ľudí so saunovou pieckou

Veľkou výhodou tejto saunovej kabíny je jednoduché a rýchle zostavenie. Používanie spríjemní praktický ovládací panel s USB portom, funkciou bluetooth, rádio FM a MP3 prehrávač. K dispozícii sú samozrejme reproduktory, ďalej takisto osvetlenie, saunové kamene, drevené vedierko s lyžicou, presýpacie hodiny od 5 do 15 min. a hygrotermograf na zaznamenávanie teploty a vlhkosti.

Unizdrav

Výhody saunovania

• prináša fyzickú aj psychickú úľavu
  • podporuje detoxikáciu organizmu a imunitný systém
  • spaľuje kalórie
  • zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov
  • zmierňuje bolesti
  • pomáha udržiavať správny krvný obeh a elasticitu ciev
  • znižuje únavu

Saunovanie je optimálne vykonávať pri teplote 60 – 75 °C. V saune by ste nemali tráviť čas nalačno alebo naopak po príliš výdatnom a ťažkom jedle.

Pred saunovaním je vhodné dopriať si horúci kúpeľ, vďaka ktorému sa otvoria póry a pokožka sa riadne prečistí. Použitie esenciálnych olejov zasa prispeje k ešte lepšej relaxácii a detoxikácii organizmu. Počas celého procesu je nevyhnutné dodržiavať správny pitný režim – hydratácia zabráni prehriatiu a pomôže pri potení.

Po návšteve sauny je dôležitý odpočinok na vrátenie telesnej teploty do stabilných hodnôt. Ideálnou formou relaxácie je masáž rozohriateho svalstva.

Technické parametre

Počet osôb 2 – 3
Rozmery (v x š x h) 190 x 150 x 120 cm
Typ ohrevu saunová piecka
Maximálna teplota 90 °C
Doba prevádzky 0 – 99 min
Napájanie

230V (1x32A)

400V (3x16A)

Spotreba 6 kW
Materiál kanadská borovica Hemlock
Dvere tvrdené sklo
Hrúbka skla 8 mm
Hmotnosť (brutto/netto) 250/220 kg
Dodanie v rozloženom stave

Sonický čistič pleti Orava FB-11

Vodoodolný sonický čistič na tvár jemne a efektívne zbavuje pleť nečistôt, upchatých pórov a odumretých kožných buniek.

Masážny gél EMSPOMA univerzálny 500 ml

Univerzálna masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

Hrejivý termo vankúš Levanduľa

Hrejivý vankúš je prírodný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na stuhnuté a bolestivé časti tela.

Drevené masážne lehátko - polohovacie

Skladacie drevené masážne lehátko s dvomi otvormi pre tvár je charakteristické širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

Drevené masážne lehátko

Dvojdielne drevené masážne lehátko je charakteristické širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.