Nano respirátor FFP2 bez výdychového ventilu Respilon VK RespiPro, veľkosť L, 2 ks

Samosterilizačný respirátor FFP2 v polomaskovom vyhotovení chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

top produkt

Pridané: 18.03.2023

Tovar mi bol doručený do 24 hod.

Nano respirátor FFP2 bez výdychového ventilu Respilon VK RespiPro predstavuje unikátny respirátor so samosterilizačnou funkciou. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam, ktorými je filtrácia a záchyt vírusov, nízka hmotnosť a vysoká priedušnosť, poskytne dlhodobú opakovanú ochranu každému používateľovi. Dobre sa cez neho dýcha i rozpráva.

Báza dvojitej ochrany s použitým nanovláknom a akcelerovanou meďou zaistí neškodnosť vírusov nielen z okolia, ale aj zo strany samotného nositeľa ochrannej masky.

Nanovláknová membrána funguje ako sito, ktoré prepustí vzduch, ale zastaví škodliviny. Vírusy zachytáva s účinnosťou až 99,7 – 99,9 %. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje jeho filtračná účinnosť zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

Anatomický tvar respirátora a nosný klip zaistia perfektnú priľnavosť k tvári, takže nedôjde k nežiaducemu podsávaniu vzduchu. Použité gumičky majú výbornú elasticitu, nerežú, netlačia a zaisťujú tak vyšší komfort pri nosení.

Respirátor Respilon VK RespiPro je možné nosiť opakovane podľa potreby, pričom za predpokladu používania 5 – 6 hodín denne vydrží približne týždeň.* Vďaka samosterilizačnej funkcii nevyžaduje žiadnu údržbu a zároveň zabraňuje krížovej kontaminácii – zaneseniu vírusov vlastným dotykom na respirátor či infikovaniu sa počas manipulácie s ním.

*Uvedená informácia sa vzťahuje na možnosť opotrebovania materiálu ochrannej pomôcky, nie na funkčnosť akcelerovanej medi.

Hlavné výhody

• dvojitá ochrana vďaka nanovláknovej membráne a akcelerovanej medi
  • samosterilizačný, bez nutnosti špeciálnej údržby
  • eliminuje riziko krížovej kontaminácie
  • ľahký a priedušný
  • ekologický a ekonomický
  • vyšší komfort pri nosení

Norma: EN 149:2001+A1:2009 FFP2 respirátory

• 2 kusy respirátorov

Dôležité upozornenie: Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV NIE JE MOŽNÉ TENTO TOVAR VRÁTIŤ. Tento produkt nie je vhodný pre deti do 2,5 roka. Ak produkt používajú deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.