Antibakteriálny gél na ruky s 96,1 % alkoholu

Antibakteriálny gél na ruky s 96,1 % alkoholu, aloe vera a vitamínom E pre príjemný pocit čistých a voňavých rúk.

50 ml
Liter
Pridané: 08.12.2022

Dobrá komunikácia, dodanie tovaru i kvalita výrobkov :)

Antibakteriálny gél na ruky s obsahom 96,1 % alkoholu zaistí rýchlu a kvalitnú dezinfekciu rúk kedykoľvek a kdekoľvek. Gél nie je nutné oplachovať, preto ho využijete pri cestovaní, doma i v práci. Zloženie s aloe vera a vitamínom E príjemne vonia a ruky navyše vyživuje a regeneruje.

Výhodou tohto dezinfekčného gélu je tiež praktické balenie a to, že na vyčistenie rúk stačí použiť len malé množstvo. Okrem toho má nelepivú konzistenciu, ktorá na rukách nezanecháva nepríjemný pocit.

Zloženie: aqua, alcohol denat., acrylates copolymer, PEG-40 hydrogenated castrol oil, triethanolamine, tocopheryl acetate, aloe barbadebis, leaft extract, parfum, phenoxyetanol

• 50 ml

Tento tovar si viete zakúpiť aj osobne v Prešove (Františkánske námestie 3/A) a v Poprade (Námestie Sv. Egídia 2950/88).

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Video produktu

Rúško na tvár plátené na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, červený

Dizajnový stojan na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok.

Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

Absolútne bezpečná, výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll so štýlovým dizajnom a integrovaným časovačom na pohodlné ošetrenie celého tela.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.