LadyMoon - menštruačný pohárik

LadyMoon menštruačný pohárik je určený pre ženy, používa sa počas menštruácie.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód skupiny:
P2936
novinka
Popis produktu

LadyMoon menštruačný pohárik je určený pre ženy, počas menštruácie. Vďaka svojmu tvaru je vhodnou  pomôckou pri športe, pri cestovaní, ale aj na denne používanie. Je vhodný aj pre použitie v noci, môžete ho nechať v pošve aj 12 hodín bez výmeny. Zadrží od 5-15ml až do 28ml menštruačnej krvi. Stopka pohárika má vyvýšeniny, ktoré umožňujú jej lepšie uchytenie a ľahšie  vytiahnutie. 

Vloženie:

Pred použitím je potrebné pohárik dezinfikovať. Pohárik zložte dvakrát po dĺžke a vložte do pošvy. Pre zjednodušenie zavádzania ho môžete navlhčiť vodou alebo lubrikačným gélom na vodnej báze. Otočením za spodnú časť sa jednoducho presvedčíte o jeho umiestnení. Dobré umiestnenie pohárika a taktiež ťah pošvových svalov, zabezpečujú, že sa pohárik neotočí a ostane vo svojej polohe. Uloženie pohárika je v pošve nízko. Správna poloha pohárika vylučuje akékoľvek pretekanie či pocit jeho prítomnosti v tele. 

Vybratie, vyprádznenie, umytie:

Od intenzity krvácania vyprádznite pohárik 2-5krát denne. V sede alebo v polostoji nad toaletou chyťte prstami spodnú časť a jemne stlačte menštruáčny pohárik. Následne ho jemne potiahnite smerom nadol a von až kým sa celkom neuvoľní z pošvy. Obsah vylejte do toalety. Po vyprázdnení pohárik opláchnite vodou. Pohárik môžete taktiež vyvariť alebo sterilizovať v sterilizačnom roztoku. Po očistení a dezinfekcii môže byť znova použitý. 

 

Veľkosť S: Je vhodná pre ženy, ktoré ešte nerodili a majú menej ako 25 rokov.

Veľkosť L: Je vhodná pre ženy, ktoré už rodili alebo sú staršie ako 25 rokov. 

 

U žien, ktoré ešte nemali pohlavný styk sa použitie menštruačného pohárika neodporúča. 

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Probiotické tampóny ELLEN Mini 14 ks

10,40 €

Probiotické tampóny ellen poskytujú bezpečnú, diskrétnu a hygienickú ochranu.

kód: P2833

Detail produktu

Biointimo Aniónové vložky INTIMKY

od 3,90 €

Aniónové vložky hygienické, intimky BIOINTIMO 20ks. Slipové hygienické aniónové vložky nemajú vysoko absorbčnú vrstvu, preto sú určené na dni mimo menštruačného cyklu na účinnú prevenciu, na podporu liečby, pocit čistoty a sviežosti v intímnej hygiene.

kód: P2596

Detail produktu