Školská taška Satch Sleek - Hurly Pearly

Satch Sleek svojím štíhlym tvarom je navrhnutý pre najútlejších fanúšikov batohov Satch.

2 - 3 dni
Značka:
Pridané: 03.08.2021

Opakovane z Unizdravu nakupujem a vždy veľká spokojnosť s tovarom a rýchlosťou dodania.

Školská taška Ergobag Satch je určená pre školákov vo veku od 11 rokov (2. stupeň základnej školy).

Taška Ergobag má tie najlepšie ergonomické vlastnosti, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa a podporujú správne držanie tela. Vďaka prepracovanému chrbtovému systému je možné nastaviť výšku ramenných popruhov v závislosti od výšky dieťaťa, a to od 140 - 180 cm.

Školská taška Satch Sleek - Hurly Pearly

Batoh obsahuje nastaviteľný bedrový aj hrudný popruh. Tento systém popruhov zabezpečuje, že sa celková váha a záťaž prenáša do najstabilnejšej oblasti panvy. Školská taška je tak vždy umiestnená správne na chrbte a maximálne odľahčuje oblasti krčnej a bedrovej chrbtice.

Táto teenagerská taška obsahuje aj špeciálnu kapsu na telefón a tablet.

Školská taška Satch Sleek - Hurly Pearly

Taška Ergobag Prime má 24 litrový vnútorný priestor, ktorý je praktický delený. Látka je zo 100% vyrobená z recyklovaných PET fliaš a je objemovo aj farebne stála.

Školská taška Satch Sleek - Hurly Pearly

Prečo si vybrať ergonomickú tašku Ergobag?

Technické parametre:

Váha 1100 g