Polarizačné okuliare UNIZDRAV modré + pevné puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové polarizačné okuliare s kvalitným UV400 filtrom Cat.3 a odolnými šošovkami voči nárazom a poškrabaniu.

Farby

-29% novinka top produkt tip na darček

Pridané: 19.04.2017

Ak by ste našli v ponuke hľadanú vec, bez obáv ju môžete objednat. Pride väľmy ýchlo a nepoškodená. Raz mi v zásielke chýbala jedna tyč z vozíka. Poslali ju bez problémov a bezplatne.

Doprajte vašim očiam optimálnu ochranu pred nepríjemnými odleskami a škodlivými UV paprskami s certifikovanými polarizačnými okuliarmi od UNIZDRAV-u. Tieto okuliare sú nielen užitočným a trendovým módnym doplnkom, ale taktiež aj ideálnym spoločníkom pri šoférovaní či iných športových aktivitách.

Ich polarizačné vlastnosti eliminujú nežiaduce horizontálne odlesky či už na mokrých cestách, alebo pri situáciách, keď je slnko nízko nad horizontom, čím eliminujú nebezpečné oslnenie pri jazde autom a výrazne zvyšujú bezpečnosť jazdy a komfort videnia.

Polarizačné okuliare UNIZDRAV modré + pevné puzdro, vrecúško a testovacia sada

Povrchová úprava šošoviek voči poškrabaniu a nárazom zaisťuje, že vaše okuliare zostanú dlhodobo v skvelej kondícii. Nezáleží na tom, či ich nosíte pri aktívnych športových aktivitách alebo na každodenné použitie, naše polarizačné okuliare sú pripravené vydržať a chrániť vaše oči. Okrem toho si môžete vybrať z ponuky troch moderných a trendy dizajnov, ktoré dokonale doplnia váš osobný štýl.

Naše polarizačné okuliare vhodné aj pre vodné či zimné športy. Ich filtrovanie odrazených lúčov z vodnej hladiny či bielej snehovej pokrývky vám umožní  komfortnejšie vidieť počas jasných a ostrých slnečných dní, čím si naplno vychutnáte svoje dobrodružstvá na mori, jazere alebo na lyžovačke či pri prechádzke zasneženou krajinou.

Hlavné benefity:

• Eliminácia nežiaducich odleskov a reflexií pri horizontálnom odraze svetla
  • Maximálna ochrana proti UV žiareniu s použitím filtra UV400
  • Odolný materiál šošoviek z triacetátovej celulózy (TAC)
  • Zafarbenie CAT3 zachytáva až 80% viditeľného žiarenia
  • Presnejšie vnímanie farebnosti a kontrastu
  • Ideálne pri šoférovaní na elimináciu nežiadúcich odleskov z mokrej vozovky, alebo pri východe či západe slnka
  • Výborný doplnok pri vodných či zimných športoch, ako aj pri bicyklovaní
  • Ochranná vonkajšia vrstva s odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom.
  • Kvalitne spracovaný rám a konštrukcia

Súprava obsahuje

• Polarizačné okuliare UNIZDRAV
  • Vysoko odolné kovové puzdro s povrchovou úpravou z eko kože
  • textilné vrecúško na okuliare
  • špeciálna handrička na čistenie šošoviek
  • testovací štítok na overenie polarizačnej funkcie okuliarov
Pomôže Vám pri

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV čierne - unisex + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové okuliare s filtrom proti modrému svetlu, antireflexnou úpravou šošoviek a UV400 filtrom.

Polarizačné okuliare UNIZDRAV oranžové + pevné puzdro, vrecúško a tester

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV bezrámové + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Polarizačné okuliare UNIZDRAV hnedé + pevné puzdro, vrecúško a testovacia sada

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV ružovo-čierne + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové dámske okuliare s filtrom proti modrému svetlu, antireflexnou úpravou šošoviek a UV400 filtrom.

Lôžkový stolík UNIZDRAV, hydraulický

Výškovo nastaviteľný lôžkový stolík k posteli s jednoduchým ovládaním pomocou hydrauliky.