Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

Detská chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

Farby

novinka top produkt tip na darček

Pridané: 25.09.2019

dakujme ze sme si mohli vo vasom obchode zakupit antidekubitny matrac ktory nam pomaha vo vekmi tazkej situacii.

Podporte zdravý vývin chrbtice svojho dieťaťa a naučte ho správnym návykom sedenia a držania tela pomocou ergonomickej opierky Curble KIDS.

Chrbtová opierka je postavená na unikátnom mechanizme pákového efektu, ktorý tlačí hmotnosť tela do opierky a tým udržuje prirodzené zakrivenie bedrovej chrbtice a redukuje napätie v chrbte. Hrbenie sa, kĺzanie sa na stoličke, neprimerané prenášanie váhy tela krížením nôh či podopieraním sa, to všetko pomôže opierka Curble chair kids dieťa odnaučiť prirodzenou cestou.

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

Správna poloha sedenia zároveň pomáha udržiavať koncentráciu, preto je používanie ergonomickej pomôcky ideálne počas učenia. Okrem toho ju deti využijú aj v rámci voľného času pri sledovaní TV, čítaní, používaní tabletu či PC.

Vďaka vyhotoveniu z pevného plastu, anatomicky tvarovanej výplni z polyuretánovej pamäťovej peny a vzduchovým výklenkom, ktoré slúžia na cirkuláciu vzduchu a predchádzajú poteniu, poskytuje podsedák stabilné a pohodlné sedenie. Neobsahuje žiadne ťažké kovy ani škodlivé látky nebezpečné pre zdravie.

Táto anatomická opierka chrbta bola navrhnutá na čo najjednoduchšie použitie. Nie je potrebná žiadna montáž – stačí ju položiť na stoličku cca 10 cm od operadla, prípadne na iný rovný povrch a pohodlne sa usadiť. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zasa umožnia jej ľahké prenášanie aj skladovanie.

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

V našej ponuke nájdete aj ochranné návleky, ktoré opierku ochránia pred poškodením a znečistením a dieťaťu poskytnú ešte väčší komfort pri používaní. Dokúpiť si ich môžete TU.

Hlavné prednosti opierky chrbta Curble KIDS

• ergonomické tvarovanie opierky s pákovým efektom udržiava chrbticu v správnej polohe
  • podporuje zdravý vývin chrbtice dieťaťa
  • správne sedenie pomáha udržiavať koncentráciu
  • polyuretánová pamäťová pena sa dokonale prispôsobuje telu
  • odolné a kompaktné vyhotovenie
  • chrbtová opierka s univerzálnym použitím
  • vhodná pre deti od 4 do 12 rokov

Parametre

Uhol zdvihu sedadla 35°
Rozmery (š x h x v)

31,8 x 28,5 x 28,5 cm

Hmotnosť

500 g

Zaťaženie až do 365 kg
Materiál plast, polyuretánová pamäťová pena, polyester

Bolesť chrbtice - pomôcky na správne sedenie

Máte problém vstať ráno z postele? Bolí Vás chrbát, kríže alebo cítite bolesť v krku? Chodíte na masáže alebo beriete lieky, ktoré Vám aj tak nepomáhajú?! Nie je to nič výnimočné, pretože bolesťou chrbtice trpí 80 % ľudí. Je jedno či sú to deti, seniori, manuálne alebo duševne pracujúci. Vymeňte lieky za domácu liečbu pomôckami na cvičenie, ktoré sú určené na rehabilitáciu chrbtice.

Balančná didaktická hra Climb od Beleduc

Balančná hra s loptičkami s cieľom dostať sa na vrchol veže, podporuje jemnú motoriku, koordináciu a koncentráciu.

Detská ortopedická obuv – typ 97 malinová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Detské ortopedické vložky do topánok MULTIFORM č. 21 – 34

Detské ortopedické vložky z penového materiálu vhodné na podporu priečnej a pozdĺžnej klenby.

P1595 J52718

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE More - pre deti od 1 roka

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 1 roka, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Detská ortopedická obuv – typ 97 modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Doplňujúci tovar