Rozprašovacia dezinfekčná pištoľ na studenú hmlu

Prenosná dezinfekčná rozprašovacia pištoľ so silným výkonom a praktickým dizajnom pre dôkladnú, efektívnu a zároveň rýchlu dezinfekciu veľkých priestorov, ako sú napríklad čakárne u lekára, nemocničné priestory, školy, telocvične, hotely, výrobné haly, fabriky, jedálne, alebo aj vozidlá MHD, vlaky či lietadlá.

Pridané: 05.11.2023

Spoľahlivý a rýchly partner

Táto prenosná dezinfekčná rozprašovacia pištoľ so silným výkonom a praktickým a zároveň futuristickým  dizajnom vám zabezpečí dôkladnú, efektívnu a zároveň rýchlu dezinfekciu veľkých priestorov, ako sú napríklad čakárne u lekára, nemocničné priestory, školy, telocvične, hotely, výrobné haly, fabriky, jedálne, alebo aj vozidlá MHD, vlaky či lietadlá.

Jej nízka hmotnosť len 4kg a dodaný popruh cez plece umožňuje naplno a zároveň komfortne využiť jej maximálny čas nepretržitého používania, ktorý je na jedno nabitie presne jedna hodina.

Pre rôzne účely a potreby dezinfekcie prístroj disponuje tromi dodávanými tryskami, a to

0.8mm pre veľkosť rozprašovanej častice 40μm

1.0mm pre veľkosť rozprašovanej častice 40-60μm  (predinštalovaná)

1.5mm pre veľkosť rozprašovanej častice 60μm

Rozprašovacia dezinfekčná pištoľ na studenú hmlu

Objem vstavanej nádobky na dezinfekciu v zadnej časti prístroja poskytuje štedré 2 litre a výdatnosť dezinfekčného roztoku sa dá nastaviť práve s využitím hore uvedených trysiek na 80 až150 ml / minútu.

Efektívny dosah pištole v statickom vzduchovom prostredí činí maximálne až 8m, čo umožňuje účinnú a efektívnu dezinfekciu aj na ťažko dostupných, resp. vzdialených miestach.

Dezinfekčná rozprašovacia pištoľ je poháňaná silným, vysoko hustotným  8Ah lítiovým akumulátorom s dobou nabíjania 5 hodín.

K prístroju odporúčame  používať bezalkoholovú dezinfekciu Nanosilver Desinfekt 5L, ktorá ničí až 99,99% baktérií a vírusov.

Základné parametre

Menovité napätie DC 24V
Konštrukčná kapacita batérie 8Ah
Menovitý výkon 240W