Profesionálne dvoj a trojdielne masážne lehátka sú charakteristické skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Je možné ich využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky. Masážne lehátka vyhovujú európskym normám, sú vybavené certifikátmi ES a TÜV.

Zobraziť:
Zoradiť:
-22% Drevené masážne lehátko

Drevené masážne lehátko

Dvojdielne drevené masážne lehátko je charakteristické širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 199,00 €
akcia od: 155,00 €
kód:P2201
Doručenie do 24 hodín!
Drevené masážne lehátko BALNEA W2D

Drevené masážne lehátko BALNEA W2D

Dvojdielné masážne lehátko BALNEA W2D sa odporúča najmä absolventom škôl, ktorí nechcú veľa investovať do masážnych stolov, alebo sa masírovaniu venujú ako svojmu hobby a nevyužívajú lehátko každodenne. Je charakteristické skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 167,00 €
kód:P1726
-28% Drevené masážne lehátko - polohovacie

Drevené masážne lehátko - polohovacie

Skladacie drevené masážne lehátko s dvomi otvormi pre tvár je charakteristické širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 235,00 €
akcia od: 169,00 €
kód:P2202
Drevené masážne lehátko BALNEA W3D

Drevené masážne lehátko BALNEA W3D

Trojdielné masážne lehátko BALNEA W3D sa odporúča najmä absolventom škôl, ktorí nechcú veľa investovať do masážnych stolov, alebo sa masírovaniu venujú ako svojmu hobby a nevyužívajú lehátko každodenne. Je charakteristické skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 180,00 €
kód:P1728
Drevené masážne lehátko CLASSIC 2

Drevené masážne lehátko CLASSIC 2

Dvojdielne masážne lehátko CLASSIC 2 je charakteristické skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Lehátko má dve pohyblivé časti, čo sa odporúča tým masérom, pre ktorých nie je dôležitá nakláňacia časť stola. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 210,00 €
kód:P1689
Drevené masážne lehátko CLASSIC 3

Drevené masážne lehátko CLASSIC 3

Masážne lehátko CLASSIC 3 je vyrobené z kvalitnejších materiálov s vyšším zabezpečením kvality navrhnuté pre každodenné používanie. Charakteristické je skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

cena: 227,00 €
kód:P1727
Drevené masážne lehátko VIP2 OVAL SET

Drevené masážne lehátko VIP2 OVAL SET

Masážne lehátko VIP2 OVAL SET je veľmi pohodlné lehátko s extra hrubým molitanom s vysokou hustotou, s hebkým čalúnením z eko-kože a krásnou tmavohnedou lakovanou konštrukciou. Charakteristické je skvelým dizajnom, širokým, dlhým a pohodlným pracovným povrchom a taktiež neodolateľným vzhľadom. Je možné ho využiť ako statické lehátko v salóne alebo ako jednoduché prenosné lehátko do tašky.

od: 287,00 €
kód:P1729
-4% Masážne terapeutické lôžko MD-3D

Masážne terapeutické lôžko MD-3D

Masážne terapeutické 3D lôžko s pôsobením prírodnej sily jadeitu.

cena: 1 510,00 €
akcia: 1 449,00 €
kód:P2704
Zasielanie noviniek