Bloom Robbins Glowy Skin COLLAGEN, 40 ks

Výživový doplnok s kolagénom, koenzýmom Q10 a kyselinou hyalurónovou pre zdravie a krásu pleti.

29,20 € / tabl
tabl
Na sklade
40 tabl
Tabliet
0,73 € / tabl
Pridané: 31.01.2022

Som spokojná s dodaným tovaro, Objednávka bola rýchlo vybavená.

Doplnok stravy Bloom Robbins Glowy Skin COLLAGEN s obsahom overených aktívnych zložiek sa postará o podporu vašej krásy a zdravia zvnútra. Telu dodáva potrebnú výživu, podieľa sa na normálnej tvorbe kolagénu a zlepšuje pružnosť a celkový vzhľad pokožky, vlasov aj nechtov.

Základnými zložkami sú hovädzí kolagén, koenzým Q10, kyselina hyalurónová, vitamíny C, E, B7, minerálne látky, zinok, selén, biotín či bakteriálny kmeň lactobacillus plantarum, ktorý udržiava prirodzený mikrobióm pokožky.

Pravidelným užívaním prispejete k zvýšeniu hydratácie pleti, získate pružnejšiu a žiarivejšiu pokožku, vlasy aj nechty a spomalíte známky starnutia.

Vitamíny sú vo forme želé cukríkov – jednorožcov – vyrobené z pektínu z ovocia a majú chutnú jahodovo-melónovú príchuť.

Odporúčané dávkovanie

• 2 gumové cukríky denne
  • neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy

Upozornenie

• nekonzumujte v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku výrobku
  • tehotné a dojčiace ženy, osoby, ktoré užívajú lieky predpísané od lekára a sú pod lekárskym dohľadom, by mali užívanie konzultovať so svojim lekárom

Zloženie

• glukózový sirup, cukor, hovädzí kolagén, voda, želírujúca látka (hovädzia želatína, škrob), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zvlhčovadlo (sorbitol), kyselina askorbová, aróma, rastlinný olej (kokosový olej), hyaluronát sodný, farbivo (antokyaníny), Lactobacillus plantarum 100B TYNDAL, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), koenzým Q10, maltodextrín, citrát zinočnatý, protihrudkujúca látka (karnaubský vosk), vitamín B7 (D-biotín), seleničitan sodný

• 40 gumových cukríkov

Beauty kolagén UNIZDRAV malina, 20 + 10 dávok zdarma

Výživový doplnok s malinovou príchuťou na prípravu kolagénového nápoja.

Vitamín C so šípkami UNIZDRAV, 50 + 10 tabliet zdarma

Výživový doplnok s vitamínom C a šípkami na podporu zdravia celého organizmu.

LR LIFETAKT Colostrum Liquid, 125 ml

Imunomodulátor živočíšneho pôvodu v tekutej forme na udržanie rovnováhy imunitného systému a podporu samoliečiteľskej aktivity tela.

Epaderm cream na čistenie pleti, 50 g

Epaderm cream - účinný prostriedok na suchú kožu, kožu s ekzémom alebo psoriázou

AKNEA - ošetrujúca voda 200 ml

Pleťová voda Aknea s obsahom alkoholu vhodná na každodennú starostlivosť o pleť.

P1956

Sonický čistič pleti Orava FB-11

Vodoodolný sonický čistič na tvár jemne a efektívne zbavuje pleť nečistôt, upchatých pórov a odumretých kožných buniek.