Didaktická hračka Počítanie Marbelino 3 od Beleduc

Hravé počítanie s drevenými loptičkami zamerané na precvičovanie matematiky, jemnej motoriky a logického myslenia.

Farby

top produkt tip na darček

Pridané: 30.08.2021

Veľmi spokojná, doručenie do 24 hodín.

Edukačná hra Počítanie Marbelino 3 od Beleduc pomôže deťom hravou formou trénovať jednoduché počítanie a vizuálne vnímanie. Deti sa s ňou naučia logicky uvažovať a riešiť prvé matematické úlohy.

Okrem matematiky si precvičia aj jemnú motoriku, koordináciu a priestorové a vizuálne vnímanie. Hru je možné hrať samostatne aj v skupine (4 hráči), takže je podporené aj sociálno-emocionálne učenie, spolupráca a skupinová komunikácia.

Didaktická hračka Počítanie Marbelino 3 od BeleducDidaktická hračka Počítanie Marbelino 3 od Beleduc

K dispozícii sú kartičky s úlohami v 3 rôznych úrovniach (ľahká, stredná a ťažká) a takisto puzzle so symbolmi/číslicami, ktoré slúžia ako pomôcka na samokontrolu.

Celá súprava je dodávaná v papierovej škatuli s rozmermi 39,7 x 29,8 x 9,3 cm. Nechýba ani praktické plátenné vrecúško na bezpečné uskladnenie všetkých loptičiek a puzzle.

Primárnym použitým materiálom je drevo (hracia doska, loptičky, puzzle a kocka), košíčky sú plstené a hracie karty papierové.

Hra nie je vhodná pre deti do 3 rokov.

• 1 hracia doska
  • 10 dielikov puzzle a 66 farebných loptičiek vo vrecúšku
  • 5 triediacich košíčkov (1x veľký, 4x malý)
  • 1 kocka
  • 21 kartičiek s úlohami
  • návod

Detská ortopedická obuv – typ 32 svetloružová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Didaktická hračka Triedenie Marbelino 1 od Beleduc

Triediaca hra zameraná na precvičovanie jemnej motoriky, logického myslenia a matematiky.

Školská taška ENDY s jednorožcom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc

30-dielna skladačka s 5 témami povolaní na podporu učenia hravou formou.

Detské ortopedické vložky do topánok MULTIFORM č. 21 – 34

Detské ortopedické vložky z penového materiálu vhodné na podporu priečnej a pozdĺžnej klenby.

kód: P1595 kód ZP: J52718

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE More - pre deti od 1 roka

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 1 roka, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.