Masážny Shiatsu golier na krk a ramená UNIZDRAV + cestovná taška

Praktická masážna pomôcka na uvoľnenie stuhnutých a boľavých svalov šije a krku prostredníctvom kombinácie tepla a Shiatsu masáže

novinka top produkt tip na darček

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 19.09.2021

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie.
Ďakujem - určite odporúčam nákup v Unizdrav

Doprajte si príjemnú a zároveň účinnú Shiatsu masáž s našim masážnym golierom UNIZDRAV, ktorý vám poskytne príjemný relax a uvoľnenie po dlhom a náročnom pracovnom dni.

Masážny Shiatsu golier na krk a ramená UNIZDRAV + cestovná taška

S dvoma výkonnými masážnymi hlavicami na ktorých sa nachádza až 16 masážnych bodov dosiahnete výborné výsledky pri zmierňovaní svalovej bolesti a uvoľnení napätia a stuhnutého svalstva v oblasti krku a ramien. Prístroj zároveň môže pomôcť aj pri krčnej artritíde, či iných chronických bolestiach krku, kde je masáž s teplom žiadúca.

Masážny Shiatsu golier na krk a ramená UNIZDRAV + cestovná taška

Praktická funkcia výhrevu jemne zahreje masážne hlavice, čo ešte viac zlepší cirkuláciu krvi a prenos živín do postihnutej oblasti krku a ramien.

Zároveň masážne hlavice sú tvarované tak, aby stimulovali aj akupresúrne body na krku a celkovo odbúrali stres a napätie.

Hlavné funkcie masážneho goliera

Zapnutie a vypnutie tepla - uvoľňujúce teplo z masážnych hlavíc, ktoré zlepší prekrvenie v masírovanej oblasti

Zmena rotácie masážnych hlavíc - stlačením tlačidla zmena zo smeru hodinových ručičiek na opačný a dalším stlačením späť na povôdnú rotáciu

3 úrovne intenzity - môžete regulovať rýchlosť pohybu hlavíc v troch úrovniach a prispôsobiť takto tlak na zmierňovanie svalovej bolesti

Dlhé popruhy na ruky - umožňujú prispôsobiť polohu a určit si silu prítlaku masáže podľa vlastných potrieb.

Automatické vypnutie  - pre bezpečie užívania resp. prípadneho ponechania v zapnutom stave je prístroj nastavený na automatické vypnutie po 15 minútach.

Kvalitné materiály - golier je vyrobený z mäkkej, prešívanej ekokože s polstrovaním a priedušnej sieťoviny odolnej voči oderu

Praktická cestovná taška  - k prístroju dostanete aj praktickú cestovnú tašku z prešívanej a jemne polstrovanej PU kože pre bezpečné skladovanie a trasport.

Univerzálnosť použitia

Výbornou správou je, že tútu masážnu pomôcku viete využiť nielen na oblasť krku a ramien, ale pri jej správnom umiestnení ju viete použiť aj na stehennú či lýtkovú masáž, ako aj na masáž podbruška či krížov. Pozrite sa na piktogramy na balení, kde sú tieto možnosti názorne zobrazené.

Skvelý darčekový tip!

Prekvapte svojich priateľov či rodinu týmto praktickým a užitočným darčekom už tieto Vianoce, alebo k ich sviatku. Je ideálny pre použitie na doma, v kancelárii, v aute alebo na cestách.

Obsah balenia:

• Masážny golier
  • Sieťový DC adaptér
  • 12V Adaptér pre použitie v aute
  • Cestovná / úložná taška
  • Návod na použitie

Technické parametre

Rozmery 40 x 18 x 18 cm
Váha 1,295 kg
Výkon 24W
Automatické vypnutie Áno

Masážne elektrické kreslo LUX 4D MASSAGER, čiernozlaté

2 990,00 €

Luxusné 4D masážne kreslo nabité najnovšími smart technológiami, futuristickým trendy dizajnom, ale hlavne množstvom rôznych masážnych programov a techník - inštalácia v cene.

Akupresúrna podložka s vankúšom UNIZDRAV, čierno-zelená

Účinná pomôcka na stimuláciu akupresúrnych bodov, uvoľnenie stuhnutého svalstva, ako aj bolesti chrbta či krčnej chrbtice.

Trakčná ortéza na krk a krčnú chrbticu + pumpička

Patentovaná pomôcka na uvoľnenie bolesti krku a krčnej chrbtice pomocou výškovo nastavitelnej trakcie s podporou stabilizujúceho vzduchového vankúšika

Masážny vankúš Shiatsu BEURER MG 135

Masážny Shiatsu vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami na všestrannú masáž v pohodlí domova.

Masážne elektrické kreslo LUX 4D MASSAGER, modrozlaté

2 890,00 €

Naťahovač krku a krčnej chrbtice UNIZDRAV

Unikátny naťahovač krku a krčnej chrbtice UNIZDRAV s ergonomickým dizajnom a akupresúrnymi bodmi na pomoc pri bolestiach krku a krčnej chrbtice