Priessnitz hrejivé mazanie De Luxe, 200 ml

Výrobok s hrejivým efektom, ktorý rýchlo uľaví unaveným svalom.

Na sklade
Pridané: 31.08.2021

Velmi rychle dodanie tovaru a to hned na druhy den od objednavky.
Tovar prisiel v perfektnom stave, kurier velmi ochotny a napomocny.
S tymto obchodom mame len dobre skusenosti.

Masážny telový gél, ktorý dodá Vašim svalom okamžitú úľavu od bolesti. Obsahuje unikátny Transmitter pre rýchlejší prienik účinnej látky.

Hrejivé mazanie bolo vyvinuté podľa najnovších poznatkov modernej farmácie. Tento masážny gél obsahuje zmes éterických a aromatických zložiek ako gáfor, ktorý prekrví pokožku, kapsaicín spôsobujúci pocit pálenia a boswelliu. Prehreje postihnuté miesto po dobu niekoľkých hodín.

Použitie

• tenkú vrstvu gélu je potrebné jemne vmasírovať na postihnuté miesto
  • len na vonkajšie použitie
Pomôže Vám pri

Relaxačné gélové okuliare

Gélové relaxačné okuliare sú pohotová a účelová pomôcka pre zmiernenie bolestí hlavy, migrény a relaxáciu. Odporúčame po operácii očných viečok.

Mentholka konopné mazanie 200 ml

Prípravok s chladivým efektom vhodný na masáže pre uvoľnenie svalov.

Walmark Proenzi ArthroStop Rapid Plus 180 tabliet

Pevné a zdravé kosti a kĺby vďaka rýchlejšiemu účinku proenzimu rapid.

P2081

Chladiaca šatka na hlavu, červená

Šatka je ideálnym pomocníkom v letných horúčavách, kedy potrebujete okamžité schladenie.

Priessnitz kĺbové mazanie De Luxe 200 ml

Kĺbne mazanie pre príjemnú starostlivosť o Vaše kĺby, chrupavky a kosti.

Pharma Activ Shilajit mumio – výživový doplnok 60 kapsúl

Prírodný výživový doplnok so špeciálnym výživným určením, ktorý podporuje celkové posilnenie organizmu.

P1996