Štvorkolka s predĺženými lakťovými opierkami

Štvorkolka je rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

3 týždne
Pridané: 28.03.2023

Rýchle vybavenie objednávky.

Pohodlná a bezpečná skladacia štvorkolka je rehabilitačná pomôcka, ktorá slúži na uľahčenie pohybu. Má predĺžené rúčky s lakťovými opierkami, čím udržuje vyššiu stabilitu pri chôdzi.

Štvorkolka s predĺženými lakťovými opierkami

Štvorkolka je vyrobená z oceľového rámu. Na oboch rúčkach sa nachádzaju brzdy. Priestranné sedadlo umožňuje pohodlné usadenie, ak si potrebuje používateľ oddýchnuť.Obsahuje košík pre bezpečné uloženie a prenos vecí. V hornej časti sa nachádza odnímateľný protišmykový podnos.

Kolieska štvorkolky sú zosilnené, aby nedošlo k opotrebovaniu alebo pretrhnutiu.

Pokiaľ je možné, chodítko používajte na rovných povrchoch a vyhýbajte sa nerovnostiam, ako sú kanály a podobne.

Technické parametre

Hmotnosť 12,5 kg
Maximálna nosnosť 135 kg
Rozmery sedadla 38 x 16 cm
Celková šírka 61 cm
Vnútorná šírka 42 cm
Celková výška 106-136 cm
Výška (od povrchu) 60 cm
Celková hĺbka 65 cm
Video produktu

Mobilné chodítko pre podporu pohybu

Mobilné chodítko s vystuženým ramenom v tvare U pre podporu pri chôdzi.

Štvorkolka odľahčená, sivá

Odľahčená rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

Dvojkolka

Dvojkolka je zdravotná pomôcka určená pre pacientov na udržanie rovnováhy pri prirodzenej chôdzi s občasnými prestávkami, počas ktorých sa môžete posadiť na stoličku medzi rukoväťami.

Vychádzková palica s drevenou rúčkou - čierna

Vychádzková palica slúži pacientom na bezpečnú a spoľahlivú oporu pri chôdzi.