O nás

Vitajte v našom internetovom obchode www.unizdrav.sk, ktorý začal svoju činnosť od 22. októbra 2010 na základe licencie č. KL/1769/2010  a ponúka svoje služby zákazníkom na celom Slovensku aj v Českej republike.

Na  tomto e-shope sa nachádza široký sortiment zdravotníckych pomôcok a potrieb bežne vyhľadávaných zákazníkmi. V prípade potreby sme však schopní zabezpečiť aj tie najmenej dostupné pomôcky, preto sme na stránke zaviedli formulár pre špecifické objednávky.

V súčasnosti máme v prevádzke tiež dve kamenné predajne.

Pobočka ZDRAVMAT, s.r.o.

so sídlom v Prešove funguje od 20.novembra 2006 a svoju činnosť vykonáva na základe licencie č. 5674/2006/ODDZ–JUR. Za toto relatívne krátke obdobie sme si získali veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov, ku ktorým neustále pribúdajú noví. Aj preto sme sa rozhodli rozšíriť svoju činnosť o ďalšiu predajňu.

Pobočka UNIZDRAV, s.r.o.

so sídlom v Poprade bola otvorená dňa 30.januára 2012 a svoju činnosť vykonáva na základe licencie č. 1637/2012/OZ-HAR.

O rýchle vybavenie vašich požiadaviek a odborné poradenstvo, ktoré je v tomto odbore veľmi dôležité, sa stará tím školených pracovníkov.

Veríme, že budete spokojní s poskytovaním našich služieb a prajeme vám príjemné nakupovanie.

UNIZDRAV, s.r.o.