Relaxačné polohovacie kreslo - s masážou a 3 polohami

Pohodlné, mechanicky polohovateľné kreslo s funkciou masáže, hojdania a otáčania ideálne do každého interiéru.

novinka tip na darček

Pridané: 01.03.2023

Maximálna rýchlosť a spokojnosť

Relaxačné polohovacie kreslo poskytne ten najvyšší komfort nielen seniorom či ľuďom s pohybovými ťažkosťami, ale každému, kto chce zrelaxovať v maximálnom pohodlí.

Vďaka vyhotoveniu v svetloantracitovom látkovom dekore sa bude vynímať v každom interiéri. Relaxačné polohovacie kreslo - s masážou a 3 polohami

Kreslo disponuje manuálnym polohovaním a ponúka tri režimy resp. polohy používania. V základnej polohe slúži ako klasické interiérové kreslo ideálne na odpočinok, sledovanie televízie či čítanie kníh.

V polohe č. 2 sa vysunie opierka nôh a vy tak môžete sledovať svoj oblúbený TV program alebo film doslova ako s nohami na stole. V tretej, relaxačno-ležiacej polohe si môžete natiahnuť celé telo a príjemne oddychovať či len tak si na chvíľku zdriemnuť.

Relaxačné polohovacie kreslo - s masážou a 3 polohami

Samotné polohovanie je na mechanickom princípe, ktoré aktivujete potiahnutím ovládacieho madla na boku kresla. Následne sa polohovací mechanizmus aktivuje a to tak, že sa automaticky vyklopí opierka nôh; ak chcete prejsť do polohy ležmo, stačí len váhou tela jemne zatlačiť na opierku chrbta a tá sa už posunie smerom nadol. Pomocou diaľkového ovládania je zasa možné využiť príjemnú, 8-bodovú vibračnú masáž.

Na oboch stranách opierok sú k dispozícii plastové otvory na nápoje a nižšie ďalšie 2 priestranné vrecká na uloženie ovládačov či iných drobností.

Relaxačné polohovacie kreslo - s masážou a 3 polohami

Konštrukcia kresla je stabilná, železná. Kreslo sa dodáva s demontovaným operadlom. Na kompletnú montáž nie sú potrebné žiadne nástroje – opierka sa jednoducho nasunie na konštrukciu.

Upozornenie: Vyhotovené fotografie boli fotené za ideálnych štúdiovych svetelných podmienok, farebné odtiene sa preto môžu reálne jemne líšiť v závislosti od vonkajších svetelných podmienok v interiéri počas dňa, večera, či pod rôznym typom umelého osvetlenia s rôznou farebnou teplotou.

Kreslá nie sú vhodné pre ľudí využívajúcich kardiostimulátor z dôvodu magnetických častí v masážnych hlaviciach, ktoré môžu spôsobovať interferenciu s kardiostimulátorom.

Technické parametre

150 kg

Napájanie

220 V/50 Hz

V prípade záujmu je možné dodanie, montáž a inštruktáž ku kreslu za poplatok. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 684 954.

Kreslo je dodávané v 2 balíkoch – opierka + sedacia časť s podstavcom.

Masážne polohovacie kreslo s vyklápaním látkové, farba antracit

Elektricky polohovateľné kreslo umožňuje masáž, vyhrievanie a disponuje praktickou funkciou vyklápania pre bezproblémové sadnutie a vysadnutie z kresla pre seniorov resp. ľudí s problémami pohybového aparátu.

Balančný masážny ježko

Masážny ježko je vhodný na masáž nôh a rôznych častí tela.

Masážny vibračný valec

Cvičebná pomôcka na uvoľnenie stuhnutého svalstva celého tela.

Masážny vankúš Shiatsu BEURER MG 135

Masážny Shiatsu vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami na všestrannú masáž v pohodlí domova.

Naťahovač chrbta UNIZDRAV

Unikátny naťahovač chrbta s ergonomickým dizajnom a akupresúrnymi bodmi na pomoc pri bolestiach chrbta, zakrivení chrbtice a udržaní správneho držania tela.

Masážne elektrické kreslo LUX 4D MASSAGER, modrozlaté

2 890,00 €

Luxusné 4D masážne kreslo nabité najnovšími smart technológiami, futuristickým trendy dizajnom, ale hlavne množstvom rôznych masážnych programov a techník - inštalácia v cene.