Kód skupiny: P3362

Jednorazový ochranný oblek na spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení.

Kód skupiny:
Pridané: 18.08.2022

Ďakujem, som veľmi spokojná. Objednávka bola obratom vybavená a tovar doručený

Ultraľahký jednorazový ochranný oblek vyrobený z priedušnej a vodoodolnej látky SMS s gramážou 50 – 60 g/m2 poskytuje v rôznych oblastiach spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení.

Ochranný oblek neprepúšťa vodu a kvapalné chemikálie, pričom si zachováva priedušnosť smerom od tela von a zamedzuje tak nadmernému prehrievaniu organizmu spojeného s potením. Práca je tak i počas dlhšieho pracovného nasadenia pohodlná a príjemná.

Ochranný overal disponuje kapucňou s elastickým lemom, vďaka čomu dokonale obopne celotvárovú masku, prípadne nižšiu formu ochrany, ako ochranné okuliare spolu s respirátorom alebo polomaskou.

Oblek je vybavený elastickým lemom na konci rukávov, ktorý sa umiestňuje pod ochranné rukavice. Rovnako tak nohavice sú na spodnej časti zakončené elastickým lemom, ktorý sa umiestňuje zvyčajne na ochrannú obuv a je schopný obopnúť aj hrubšie gumené čižmy.

Dôležitou súčasťou je prekrytie celej dĺžky zipsu látkou s lepiacou páskou, čím je dosiahnuté maximálne utesnenie obleku voči prachu a vode.

Elastický lem na chrbtovej časti zasa napomáha priľnavosti obleku k telu, aby oblek nepôsobil neprakticky a zbytočne nafúknute na tele človeka, čím by mohol prekážať pri práci v stiesnených podmienkach.

• 1 kus

Normy a osvedčenia

• EN 1149 – antistatické vlastnosti – odevy certifikované podla tejto normy minimalizujú elektrostatické nabíjanie osôb
  • EN 13982-1 (typ 5) – ochranné odevy na použitie proti tuhým časticiam – funkčné požiadavky na ochranné odevy proti chemikáliám, zabezpečujúce ochranu celého tela proti vzduchom sa šíriacim tuhým časticiam
  • EN 13034 (typ 6) – ochranné odevy proti kvapalným chemikáliám – funkčné požiadavky na ochranné odevy proti chemikáliám, poskytujúce obmedzenú ochranu proti kvapalným chemikáliám
  • EN 14126 - ochrana proti prenikaniu biologicky kontaminovaných kvapalín / proti nositeľom nákazy

Rukavice - Nitrilové 100 ks

Jednorazové nesterilné nitrilové nepudrované rukavice používané väčšinou v zdravotníctve.

Respirátor FFP2 s filtrom 3M

Respirátor FFP2 s výdychovým ventilom Cool-Flow, ktorý znižuje hromadenie tepla a poskytuje väčšie pohodlie predovšetkým v teplých a vlhkých podmienkach.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm