Stojan biely na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Pridané: 26.03.2018

Jednoduchá objednávka, pomerne široký sortiment, rýchla dodávka

Univerzálny kovový sanitačný stojan umožňuje pevné namontovanie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok či iných priestorov, kde je zvýšený pohyb osôb a kladený väčší dôraz na hygienu a predchádzanie prenosu baktérií a vírusov. Otvor s priemerom cca 3 cm pritom poskytuje možnosť upevnenia rôznorodej nádoby s dezinfekciou.

Stojan biely na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 ml                       Stojan biely na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 ml

Odolná stabilná konštrukcia dezinfekčného stojana umožňuje jeho voľné umiestnenie v priestore. Predvŕtané diery na podstavci poskytujú tiež možnosť fixného pripevnenia k zemi. Okrem základného umiestnenia dezinfekcie teda pomáha tiež predchádzať prevrhnutiu či krádeži.

Stojan biely na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 mlStojan biely na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 ml

Stojan na dezinfekciu rúk má bielu farbu a informačný nápis.

Súčasťou držiaka je dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 mlDezimax nájdete v našej ponuke aj vo výhodnom litrovom balení, ktoré môžete využiť ako náhradnú náplň.

Rozmery

• výška 100 cm
  • podstavec 40 x 40 cm
  • otvor na dezinfekčný prostriedok 3 cm

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Rúško na tvár plátené na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.