Germicídny žiarič PROLUX G K15W

Používa sa na priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti. Je to účinný spôsob dezinfekcie vzduchu. Obsiahne celý objem vzduchu.

5 - 7 dni
Značka:
Pridané: 27.10.2021

Kvalita rýchle vybavenie objednávky

Germicídny žiarič Prolux G K15W obsiahne celý objem vzduchu, ničí zárodky na stenách a podlahách. Praktické použitie sa obmedzuje na miestnosti, kde sa nezdržiavajú ľudia. Používa sa v zdravotníckych zariadeniach, potravinárskych prevádzkach a vo farmaceutickom priemysle. Otvorné germicídne žiariče sa používajú hlavne pri práci s biologickými materiálmi ( krv, moč, hnis ).

Výrobca je držiteľom certifikátu kvality: ISO 9001 SK a ISO 13485 SK.

Dezinfekcia vzduchu germicídnym žiaričom G K15W dosahuje vzdialenosť do 1 m.

Technické parametre:

Prevedenie pripojenia kĺbový, uchytenie kĺbom na stenu, strop
Balenie kartón/1 kus
Farba biela
Príkon 15 W
Rozmery 1020x85 mm
Váha netto 2,8 kg, brutto 3,1 kg
Napájanie 230V/50Hz

POZOR UVC ŽIARENIE POŠKODZUJE ZRAK !!!

Montáž germicídneho žiariča nie je zahrnutá v cene.

Aký typ germicídneho žiariča je pre Vás najvhodnejší?

Ľudia pracujú v rozličných odvetviach, aj tam, kde môže nastať kontaminácia vzduchu. To môže spôsobiť ochorenia, preto sa vyvinuli prístroje, ktoré dokážu vzduch dezinfikovať. Ide o germicídne žiariče fungujúce na princípe vyžarovania germicídneho žiarenia - umelého žiarenia z UV časti spektra.