Trioderm - mlieko na opaľovanie OF30

Kód produktu: P1968

Tlakový sprej na opaľovanie ochráni pokožku pred spálením a kožné bunky pre starnutím spôsobeným slnečným žiarením.

Na sklade
200 ml
Liter
P1968
Pridané: 13.09.2021

Spokojnost, velmi rychle vybavenie objednavky.

Vysoka ochrana mlieka na opaľovanie pred spálením pokožky. Minimalizuje riziko podráždenia a vzniku slnečnej alergie.

• Komplexné zloženie UV filtrov a účinných látok chráni pred spálením a následným poškodením pokožky vplyvom slnečného žiarenia.
  • Vyvážený systém UV filtrov zaručuje rovnako dlhú ochranu pred UVA a UVB žiarením.
  • Stabilná a vodeodolná ochrana.
  • Jemná, ľahko roztierateľná emulzia v spreji so stlačeným vzduchom umožňuje jednoduchú aplikáciu vo všetkých smeroch.
  • Bambucké maslo zmäkčuje a hydratuje pokožku, vitamín E obmedzuje vplyv voľných radikálov.

Návod na použitie

Aplikujte na suchu pokožku pred pobytom na slnku a nechajte dôkladne vstrebať. Aplikáciu počas dňa pravidelne opakujte, najmä v prípade zvýšeného potenia a rizika zotretia. Pred použitím pretrepať!

Nanášajte opakovane po kúpaní, počas opaľovania, po osušení uterákom alebo podľa potreby.

Objem

• 200 ml

Lactacyd obrúsky - Femina

Vlhčené obrúsky sú dokonalým pomocníkom pri každodennej starostlivosti o intímne partie.

Alpecin Coffein - šampón proti vypadávaniu vlasov 250ml

Šampón je špeciálne určený proti vypadávaniu vlasov.