Bioderma - photoderm MAX 40 ml

Kód produktu: P1967

Maximálna slnečná ochrana pre pokožku, ktorá netoleruje pobyt na slnku, pre veľmi bledú pokožku s pehami, pre pokožku vystavenú maximálnemu slnečnému žiareniu.

Momentálne nedostupné
40 ml
Liter
P1967
Pridané: 04.04.2016

- najrýchlejší spôsob, ako sa dostať bez námahy a pobiehania po kamenných obchodoch k požadovanému tovaru
- skúsenosti sú zatiaľ dobré
- áno, tento obchod odporúčam každému, kto potrebuje šetriť svoj čas

Vlastnosti

• Maximálna anti-UVB účinnosť a neporovnateľná účinnosť produktu chráni proti solárnym spáleninám, predchádza solárnym intoleranciám a bojuje proti predčasnému starnutiu pleti
  • Exkluzívny patent bunkovej bioochrany zabezpečuje optimálnu ochranu kožných buniek proti ich poškodeniu
  • Jemná bezfarebná textúra nezanecháva biele stopy ani mastný film
  • Nekomedogénny - neupcháva póry
  • Excelentná tolerancia
  • Fotostabilný

Návod na použitie

• Aplikujte rovnomerne dostatočne množstvo prípravku pred vystavením sa slnečnému žiareniu.
  • Aplikáciu opakujte vždy po športe, zotretí alebo preventívne aj po pobyte vo vode.

• 40 ml

Kosmín - regeneračný na pery 25 ml

Bylinná masť prináša úľavu suchým a popraskaným perám.

P2011

Novosil gel SWISS 50 ml

Účinný gél, ktorý pomôže upokojiť svrbenie pokožky po bodnutí hmyzom.

Epaderm cream na čistenie pleti, 50 g

Epaderm cream - účinný prostriedok na suchú kožu, kožu s ekzémom alebo psoriázou