Biotermická podložka - Thermo & Life pre dospelých

Podložka, ktorá stimuluje a zohrieva organizmus.

VYRADENÝ
Pridané: 31.12.2023

Tovar došiel rýchlo a v poriadku som spokojná.

Vyhrievanie spôsobujú uhlíkové častice, ktoré sa nachádzajú v podložke. Uhlíkové častice absorbujú teplo vyžarované ľudským telom a premieňajú ho na dlhé infračervené žiarenie. Táto energia má frekvenciu 3 -14 mikrometrov. Nazýva sa vital rays (životne dôležité lúče) alebo aj „svetlom života”. Naše telo potrebuje toto životne dôležité teplo, aby sa zohrialo a nabilo novou energiou. Lekári dospeli k poznaniu, že to má pozitívny účinok na náš organizmus.

Podložka vyžaruje dlhé, infračervené žiarenie. Účinky tohto žiarenia sa neobmedzujú iba na zlepšenie krvného obehu, posilňovanie imunity a metabolizmu, ale pôsobia aj proti baktériám.

Pozitívne účinky na zdravie dlhovlnného infračerveného žiarenia:

• posilňuje imunitu a zvyšuje odolnosť voči chorobám,
  • znižuje riziko prechladnutia,
  • zmierňuje bolesti pri reumatizme,
  • zmierňuje bolesti kĺbov a svalov,
  • podporuje regeneráciu,
  • podporuje produkciu melatonínu (spánkového hormónu).

Pozitíva:

• je bezpečný,
  • je šetrný k životnému prostrediu,
  • zabezpečuje zdravý a pohodlný spánok vďaka vysokej účinnosti.

Rozmery:

• 200 x 90 cm

Správna teplota na spanie v spálni

Zotavujúci spánok je základným predpokladom pre silnú myseľ a telo. Ale aká je správna teplota na spanie? V stave pokoja, predovšetkým v hlbokom spánku, sa telo regeneruje a zbiera nové sily. Telesná teplota klesá a funkcie orgánov sa spomaľujú v prospech procesu regenerácie. Zatiaľ čo sa telo obmedzí len na základné funkcie, je - rovnako ako v bdelom stave - dôležitá chladná hlava. Správna teplota na spanie v spálni by preto mala byť skôr nízka, asi okolo 15 až 18°C.

Protiroztočové obliečky ProtecSom® (3-dielna sada)

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace ProtecSom® účinne bránia prieniku roztočov a alergénov z matracov i lôžkovín k alergikovi a tým uľahčujú liečbu alergií.

Cosmos klasická textilná náplasť

Textilná náplasť na ošetrenie drobných poranení.

Protiroztočové obliečky Pristine® (3-dielna sada)

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace Pristine® zabraňujú prieniku roztočov a ich alergénov z lôžka k alergikovi, a tak výrazne obmedzuje alergické reakcie.

Protiroztočové obliečky Pristine®

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

Absolútne bezpečná, výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll so štýlovým dizajnom a integrovaným časovačom na pohodlné ošetrenie celého tela.