Biolampa Bioptron PRO 1 podlahový + Oxy sprej

Biolampa Bioptron Pro 1 s podlahovým stojanom pre dokonalú aplikáciu svetla na postihnuté miesta.

Na sklade
Značka:
Pridané: 23.08.2023

Všetko, čo som si doteraz objednal, malo mnou očakávanú kvalitu.

Biolampa BIOPTRON PRO 1 je zdravotnícky prístroj so špeciálnym, opticky vyžarujúcim svetlom, ktoré obsahuje podobné časti elektromagnetického spektra, prírodne produkovaného zo slnka, ale bez UV žiarenia. Svetelná energia po preniknutí do tkanív napomáha procesu biostimulácie (to znamená, že pozitívnym spôsobom stimuluje rôzne biologické procesy v organizme, čím zlepšuje telesné funkcie).

Rozmery biolampy PRO 1:

Použitie biolampy PRO 1:

Svetelná terapia trvá iba 4 - 10 minút, 1 alebo 2 krát denne (napríklad každé ráno alebo večer), alebo podľa pokynov Vášho lekára. Doposiaľ nie sú známe žiadne vedľajšie účinky svetelnej terapie, no napriek tomu odporúčame tehotným ženám konzultáciu lekára pred použitím svetelnej terapie.

• aplikuje sa priamo na kožu a podporuje regeneračné schopnosti tela,
  • je určený na domáce použitie a použitie v nemocniciach a liečebných centrách,
  • zmierňuje bolesť,
  • zlepšuje mikrocirkuláciu,
  • harmonizuje metabolické procesy,
  • posilňuje obranyschopnosť organizmu,
  • urýchľuje regeneračné procesy.

Účinok biolampy Pro 1 sa dá využiť na posilnenie a liečbu organizmu pri ranách, popáleninách, vredoch, zápaloch, ochoreniach svalov, kĺbov a kostí, kožných ochoreniach ako akné, ekzémy, psoriázy, chorobné zmeny úst a mnoho ďalších chorôb.

Súčasťou balenia je Oxy sprej, ktorý zvyšuje účinok biolampy a zároveň obnovuje funkciu poškodenej a suchej pokožky.

Biolampa Bioptron PRO 1 podlahový + Oxy sprej

Biolampy Zepter sú originálne s certifikátom, návodom v slovenskom jazyku, záručným listom, príručkou ako sa lampa správne používa, aké má účinky a informácie o kolorterapii.

Parametre

Napájanie: 100-230 V~, 50/60 Hz
Ochranná trieda: trieda II, IP 20
Priemer filtra: 11 cm
Špecifická hustota výkonu: priem. 40 mW/cm2
Spotreba: 90 VA
Stupeň polarizácie: >95% (590 - 1550 nm)
Svetelná energia za minútu: priem. 2,4 J/cm2
Teplota okolia (mimo prevádzky): -30°C až +45°C
Teplota okolia (v prevádzke): +10°C až +40°C
Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm
Výkon halogénu: 50 W
Na stiahnutie

Biolampy MediLight a Zepter - rozdiely

Biolampa je schválený zdravotnícky prístroj, ktorý vyžaruje svetlo bez ultrafialového UV žiarenia. V medicíne sa stali biolampy akceptované a využívané na liečbu rôznych druhov ochorení (kožné, stomatologické, gynekologické alebo problémy pohybového ústrojenstva). Pomocou tohto prístroja sa vykonáva aj farebná svetelná terapia (kolorterapia). Liečbu polarizovaným svetlom v minulosti vykonávali len kozmetické salóny, niektoré lekárske ordinácie, ale dnes si môže kúpiť biolampu každý a dopriať si tak každodennú starostlivosť o svoje zdravie.

Biolampa - účinná terapia svetlom

Čo je to biolampa a akým spôsobom lieči ochorenia? Aký je princíp terapie svetlom? Prečítajte si tento článok a dozviete sa.

Biolampa MediLight

Biolampa MediLight je moderný a bezbolestný spôsob liečby rôznych ochorení, hojení rán a akné.

Kolorterapia - (farebné filtre) Pro 1

Farebné filtre k biolampe Bioptron Pro 1 na posilnenie účinkov svetelnej terapie.

Biolampa Bioptron PRO 1 stolový + Oxy sprej

1 699,00 € 1 779,00 €

Absolútne bezpečná, výkonná a zároveň jemná biolampa PRO 1 s integrovaným časovačom na pohodlné ošetrenie väčších plôch tela.

OXY sprej

Sterilný sprej na podporu účinkov biolampy a obnovu funkcie poškodenej a suchej pokožky.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej

Absolútne bezpečná, výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll so štýlovým dizajnom a integrovaným časovačom na pohodlné ošetrenie celého tela.

Biolampa - ActiveLight Professional

1 099,00 €

Má väčší priemer filtra, čo umožňuje lepšie nasvietiť postihnuté miesto naraz.