Pánske ortopedické vložky do topánok MULTIFORM č. 41 – 47

Kód skupiny: P0980

Pánske ortopedické vložky z penového materiálu vhodné na podporu priečnej a pozdĺžnej klenby.

Kód skupiny:
Kód pre predpis:
J52720
Značka:
Pridané: 03.11.2022

Tovar došiel v poriadku, rýchlo a v pohode.

Pánske ortopedické vložky s kombinovanou pelotou podopierajú pozdĺžnu a priečnu klenbu chodidla. Nohy udržiavajú v správnom anatomickom postavení, vďaka čomu znižujú záťaž a eliminujú deformáciu chodidla.

Pravidelným používaním vhodných ortopedických vložiek sa znižuje bolesť nôh, kolien, chrbtice, podporuje sa pozdĺžna klenba a dodáva celkový pocit pohodlia.

Materiál

• multiform, penový materiál tlmiaci nárazy pri chôdzi

• 1 pár

Ortopedická obuv

Niekedy sa zamýšľate nad tým, prečo vás po práci, prechádzke mestom alebo bežnom dni bolia nohy a chodidlá. Nie stále je to záťažou. Vo väčšine prípadov ide o nesprávnu obuv. Čo je ortopedická obuv a prečo je taká dôležitá?

Dámske ortopedické vložky do topánok MULTIFORM č. 35 – 40

Dámske ortopedické vložky z penového materiálu vhodné na podporu priečnej a pozdĺžnej klenby.

kód: P0931 kód ZP: J52719

Bandáž metavankúšik

Bandáž metavankúšik na vyplnenie nášľapnej časti chodidla a spríjemnenie chôdze.

Ortopedické vložky s aktívnym uhlím

Perforovaná anatomicky tvarovaná vložka, ktorá udržiava správny tvar chodidla.

Gélové vložky Relaxus+

Gélové vložky chránia nohu proti nárazom a zabraňujú bolesti chodidiel a dolnej časti chrbtice.

Ortopedické vložky RELAX

Ortopedické vložky zabraňujú poklesnutiu priečnej a pozdĺžnej klenby a výrazne znižujú mikrošoky pri kontakte s tvrdým povrchom.

Chránič päty gélový

Gélový chránič päty znižuje tlak a bolesť na pätách.