Tena Pants Plus - Large, 10 ks

Naťahovacie absorpčné nohavičky slúžia ako ochrana pri ťažkom stupni inkontinencie.

Na sklade
Kód pre predpis:
B0164A
Pridané: 18.07.2023

Komunikácia, cena, doba doručenia, som spokojná.

Naťahovacie absorbčné nohavičky slúžia ako ochrana pri strednom až ťažkom stupni inkontinencie s absorbčnou schopnosťou 1440 ml. Systém ConfioFit má vysokoúčinné bariéry proti pretekaniu, zároveň sleduje anatómiu tela, preto sú pod oblečením menej viditeľné. Sú vyrobené z úplne priedušného vonkajšieho materiálu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu.

Vďaka vrstve FeelDry zostáva povrch nohavičiek suchý, jadro dokáže nasať veľké množstvo moču. Ten ostáva uzavretý v jadre aj pod tlakom, čím je od pokožky oddelený.

Po bokoch majú odtrhávacie bočné spoje, preto sa ľakho obliekajú aj vyzliekajú. Sú dokonale priedušné, diskrétne a šetrné k pokožke, vyrobené z mäkkého materiálu. Neutralizátor zápachu znižuje riziko amoniakového pachu. Indikátor vlhkosti ukáže, kedy je potrebné nohavičky vymeniť.

Nosia sa ako bežná spodná bielizeň. Poskytuju dokonalú bezpečnosť, pacient zostane aj pri dlhodobom sedení či ležení v suchu a pohodlí.

Veľkosť:

• pre obvod bokov 100 – 135 cm
  • veľkosť L – 90,6 x 81 cm

Balenie:

• obsahuje 10 kusov

Kód ZP: B0164A

Podložka pod chorých, 80 x 110 cm

Podložka pod chorých z PVC slúži ako ochrana pred znečistením.

P2093