Podložky Tena Bed Super 60 x 90 cm, 35 ks

Slúžia ako doplnková ochrana lôžka u pacientov trpiacich inkontinenciou s absorpčnou schopnosťou 1799 ml.

Na sklade
Kód pre predpis:
Značka:
Pridané: 01.10.2023

produkt -gelova antidekubitná podložka do invalidného vozíka je veľmi ťažká.

Podložky absorbujú tekutinu, zabraňujú zápachu a udržujú suchý povrch. Majú extra absorpčnú kapacitu, ktorá chráni postele a kreslá pred náhodným únikom moču. Vo vnútri sa nachádzajú absorpčné mikroguličky, ktoré zaisťujú vysokú ochranu a pocit pohodlia. Skladajú sa z polyetylénu v kombinácii so zatavenými okrajmi, čím zabezpečujú ochranu pred únikom tekutiny.

Produkt je jemný k pokožke a navrhnutý pre vysoký komfort.

Rozmery:

• 60 x 90 cm

Savosť:

• 1799 ml

Obsah balenia:

• 35 kusov

Fytopharma NEPHROSAL Urologický čaj 20x1,5g

Výživový doplnok od firmy Fyto Pharma účinný na urologické problémy.

Barny's Cran-Urin tekuté brusnice 500 ml

Extrakt z brusníc pre zdravú močovú sústavu.

Podložka pod chorých, 80 x 110 cm

Podložka pod chorých z PVC slúži ako ochrana pred znečistením.

P2093