Tena Fix Extra Large, 5 ks

Sieťované fixačné nohavičky určené k bezpečnej fixácii inkontinenčných vložiek a vkladacích plienok.

Na sklade
Kód pre predpis:
B20456
Značka:
Pridané: 09.01.2023

Spolahlivost, ochota pomoct, profesionalita

Možno ich prať až 30 krát pri teplote 60°C a po vypraní znova používať. Obliekajú sa a nosia rovnako ako spodná bielizeň. Sú jemné, pohodlné a vďaka elasticite sa prispôsobia tvaru tela. Vhodné pre ležiacich aj mobilných pacientov.

Pre obvod bokov 95 - 125 cm.

Obsah balenia:

• 5 kusov

Kód ZP: B20456

Invalidný vozík SteelMan

Jednoduchý skladací mechanický invalidný vozík určený pre dospelých s pevnou konštrukciou, odnímateľnými bočnicami, parkovacími brzdami a rýchloupínacími kolesami. Poťah sedadla je potiahnutý textíliou. Vozík je ľahko prenosný.

P2019

Štvorbodová vychádzková palica

Zdravotná pomôcka slúžia ako opora pri pohybe.

P2075