Molicare Classic - Small, 30 ks

Pohodlné, anatomicky tvarované navliekacie plienkové nohavičky pre ťažký stupeň inkontinencie.

Na sklade
Kód pre predpis:
Pridané: 27.09.2016

V tomto obchode som kúpil tovar ktorí som zháňal dlhší čas ,bol presne podľa mojich požiadaviek za prijateľnú cenu. Z dobrými dodacími termínmi a možnosťou výberu dodávateľa.
Kupoval som cez internet ,platil som prevodom ,po pár minútach prišla esmeska o zaevidovaní mojej objednávke . Keďže nákup prebiehal v sobotu bol som prekvapený v pondelok prišla ďalšia, smeska o dobe dodania tovaru a čase takže komunikácia sto percent . Nákup v tomto obchode môžem len odporučiť ,aspoň zatiaľ uvidíme po ďalších objednávkach.

Pohodlné, tvarované navliekacie plienkové nohavičky slúžiace ako ochrana pri ťažkom stupni inkontinencie pri trvalom úniku moču s absorpčnou schopnosťou 1100 ml. Sú vysoko spoľahlivé, priedušné, vhodné na každodenné použitie pre mužov aj pre ženy, pre vozíčkarov a rehabilitačné programy.

Špeciálna zložka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Povrch ostáva stále suchý vďaka 3-vrstvovému absorpčnému jadru, ktoré rýchlo odvádza moč dovnútra a pomocou superabsorbentu ho premení na gél.

Vďaka krútenému vláknu je povrch plienok antibakteriálny a na povrchu plienky udržuje pH 5,5.

Pacient ich mení niekoľkrát denne podľa potreby. Vonkajší indikátor vlhkosti ukazuje, kedy je potrebné plienku vymeniť. Pre zabezpečenie kvalitného a dlhého spánku je možné plienku ponechať 8 hodín počas noci.

Pre obvod bokov 50-80 cm.

Balenie:

• obsahuje 30 kusov

Kód ZP: B70988

Invalidný vozík SteelMan

Jednoduchý skladací mechanický invalidný vozík určený pre dospelých s pevnou konštrukciou, odnímateľnými bočnicami, parkovacími brzdami a rýchloupínacími kolesami. Poťah sedadla je potiahnutý textíliou. Vozík je ľahko prenosný.

P2019