Set Ergobag Prime - KoalaBear 2017

Set obsahuje školskú tašku, vrecko na úbor, peračník a klipy 2ks.

2 - 3 dni
Značka:
Pridané: 22.12.2023

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Školská taška Ergobag Prime, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice.

Jej trendy dizajn a množstvo prevedení si získa každého školáka. Vhodná pre deti od 6 do 11 rokov. Kolekcia 2017 je vylepšená o bočné úchytky, ktoré slúžia na upevnenie Vrecká na úbor/prezúvky z kolekcie 2017.

Set Ergobag Prime - KoalaBear 2017

Vrecko možno ľahko na 3 miestach pripevniť k školskému batohu Ergobag, tak aby aj pri pohybe školáka bolo vždy dobre zafixované. K výrobe tohto vrecka sú použité materiály vyrobené zo 100% recyklovaných (16ks) PET fliaš.

Malá vonkajšia priehradka na zips, umiestnená vpredu je vhodná na ukladanie najrôznejších drobností. Vrecko na úbor sa dá ľahko pripevniť ku školskému batohu Ergobag.

Set Ergobag Prime - KoalaBear 2017 Set Ergobag Prime - KoalaBear 2017 Set Ergobag Prime - KoalaBear 2017

Tak, ako školské tašky, aj peračníky Ergobag sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a dizajnom. Obsahujú ceruzu, gumu, strúhadlo, 17cm pravítko a 16 ks kvalitných farebných pasteliek. Hrubšie pastelky, sú v základných šiestich farbách a tenšie sú doplnené o svetlé odtiene modrej, zelenej, fialovú a čiernu. Tiež netreba zabudnúť dodať, že peračník má kvalitný zips značky YKK.

Technické parametre tašky:

Váha 1100 g
Objem 20 l
Rozmery (šírka x hĺbka x dĺžka) 25 x 22 x 35 cm

Technické parametre vrecka na úbor:

Váha 160 g
Objem 6 l