Lawaterm s aktivátorom

Duoterm s aktivátorom je určený predovšetkým ako zdroj tepla pre ohrev rôznych časti tela. Jednotlivé výrobky sú uspôsobené na použitie pre ohrev rúk, nôh, tváre , chrbta alebo krku.

Cena bez DPH: 14,08 €
Cena s DPH: 16,90 €
Cena za: 1 bal.
DPH: 20.0 %
2 týždne
bal.
Kód produktu: P2671
Záruka: 24 mesiacov
Popis

Duoterm s aktivátorom je určený predovšetkým ako zdroj tepla pre ohrev rôznych časti tela.
Jednotlivé výrobky sú uspôsobené na použitie pre ohrev rúk, nôh, tváre , chrbta alebo krku. Okrem použitia pri rehabilitácii, môže byť použitý pri mnohých ďalších činnostiach, ktoré sú obmedzené len na vašej kreativite! Dokonale poslúži pri turistike, pri športovaní. V kozmetike po nahriatí časti tela dochádza k rýchlejšiemu prenikaniu krémov, liečivých masti s bioaktívnymi zložkami do pokožky. Vďaka rýchlej produkcii tepla prináša úľavu boľavým svalom alebo kĺbom
.

Návod na použitie / teplo : niekoľkokrát ohnite aktivátor ( paličku vo vankúšiku ), v priebehu niekoľkých sekúnd sa začne proces kryštalizácie. Jej výsledkom je vznik tepla ohrievača na teplotu cca. 54 ° C, Táto teplota sa udržiava po dobu cca. 60 min.
Výrobok je určený na opakované použitie. Celý proces môže byť opakovaný tisíckrát. Ak chcete znova "dobiť" výrobok, umiestnite ho do vriacej vody (100 ° C) a varte 10-15 minút ( až do úplného rozpustenia soľných kryštálov). Táto operácia môže byť vykonaná po ochladení výrobku – získate tak výrobok pripravený na ďalšie použitie, alebo tesne pred opätovným použitím. Pri varení zabaľte výrobok do textilnej látky ( uterák, utierka a pod. ), aby sa zabránilo dotyku výrobku so stenou horúceho hrnca.

Návod na použitie / chlad : Stačí ponechať balíček 30 minút v chladničke a naakumuluje chladivú teplotu okolo 6 °C. Pre získanie nižšej teploty je možné ho predchladiť aj v mrazničke – nie však dlhšie ako 15 minút. Získaný chlad je potom cca -6°C. Balíček stále ostáva, vďaka svojmu zloženiu, jemný a poddajne prispôsobivý. Aplikácia sa odporúča (aj opakovane) nie dlhšia ako 10 minút. Vrecko sa pritom používa zásadne zabalené v tkanine.

Balenie

Balenie obsahu jeden pár s rozmermy  280mm x 100mm s váhou 250 gramov

Súvisiaci tovar
Relaxačné gélové okuliare

Relaxačné gélové okuliare

Gélové relaxačné okuliare sú pohotová a účelová pomôcka pre zmiernenie bolestí hlavy, migrény a relaxáciu. Odporúčame po operácii očných viečok.

cena: 5,60 €
kód:P2588
Vyhrievacia deka 2v1 UB 64 200x90cm

Vyhrievacia deka 2v1 UB 64 200x90cm

Vyhrievacia podložka s napínacími okrajmi, vhodná aj ako posteľná plachta. Vyhrievacia podložka produkuje príjemne teplo pomáha prekrviť a uvoľniť svalstvo.

cena: 67,90 €
kód:P1758
novinka Detský bylinný termofor

Detský bylinný termofor

Termofor poskytuje upokojujúce teplo pre Vaše deti, ktoré obsahuje príjemnú levanduľovú vôňu.

od: 22,90 €
kód:P2376
Doručenie do 24 hodín!
-50% Hrejivý termo vankúš - Levanduľa

Hrejivý termo vankúš - Levanduľa

Hrejivý vankúš je prírodný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na stuhnuté a bolestivé časti tela.

od: 20,00 €
akcia od: 10,00 €
kód:P1837
Doručenie do 24 hodín!
-10% Termofor - 2l fľaša

Termofor - 2l fľaša

Pomôcka s pozdĺžnym rebrovaním, ktoré zvýrazňuje pocit tepla.

cena: 3,90 €
akcia: 3,50 €
kód:P2084
Doručenie do 24 hodín!
-8% Termofor - 2l fľaša s obalom

Termofor - 2l fľaša s obalom

Pomôcka s pozdĺžnym rebrovaním, ktoré zvýrazňuje pocit tepla.

cena: 4,90 €
akcia: 4,50 €
kód:P1604
Doručenie do 24 hodín!
Zasielanie noviniek
Osobný odber
Nákup cez telefón_16