Antidekubitný zdravotný matrac s kompresorom PU

Antidekubitný matrac ako účinná pomôcka proti preležaninám pre ležiacich pacientov.

VYRADENÝ
Kód pre predpis:
K37781
Pridané: 14.02.2023

Tovar mi došiel poškodený, ale stretla som sa s rýchlym vybavením reklamácie a doručením nového tovaru hneď na druhý deň. Nemusela som strácať čas odosielaním, balením a posielaním poškodeného tovaru prostredníctvom pošty. Ďakujem velmi pekne,. Úžasná promptná ústretovosť voči zákazníkom,

Antidekubitný matrac funguje na princípe cirkulácie vzduchu medzi komorami v podložke. Tlakom kompresoru sa striedavo naplňajú komôrky matraca, v ktorých sa približne po 6 minútach mení tlak. Vzniká tak postupná vlna, ktorá striedavo podopiera pacienta v rôznych častiach tela.

Tlak sa nastavuje podľa váhy pacienta. Ku každému typu matraca je dodávaný kompresor. Matrac je vyrobený z PVC materiálu, vhodný pre stredne dlhé používanie.

Technické parametre:

Maximálna hmotnosť užívateľa 100 kg
Rozmery 195 x 90 x 6 cm

Dekubity (preležaniny) - vznik, prevencia, ošetrovanie.

Dekubity alebo preležaniny sú rany spôsobené tlakovým poškodením tkanív pri dlhodobom ležaní pacienta. Preležaniny najčastejšie vznikajú u pacientov, ktorí sú pripútaní na lôžko.

Elektrická polohovacia posteľ CLINIC

Komfortná elektrická polohovacia posteľ (elektrické polohovacie lôžko) je určená pre domácu i ošetrovateľskú starostlivosť, vyznačuje sa jednoduchým ovládaním.

Chromované madlo do kúpeľne a toalety od 30 do 81 cm

Madlo je praktické tým, že po namontovaní na stenu je jeho vzdialenosť len 4 cm od steny.

Invalidný vozík SteelMan

Jednoduchý skladací mechanický invalidný vozík určený pre dospelých s pevnou konštrukciou, odnímateľnými bočnicami, parkovacími brzdami a rýchloupínacími kolesami. Poťah sedadla je potiahnutý textíliou. Vozík je ľahko prenosný.

P2019

Náhradná sada na lepenie matraca

Náhradná sada na lepenie bublinkových matracov.

Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom

Antidekubitný matrac je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov ako prevencia pred preležaninami. Je vhodný pre klasické aj polohovacie postele.

Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom