Lymfodrenážny prístroj Pneuven Relax 8.14

Prenosný lymfodrenážny prístroj na presoterapiu a vákuoterapiu s veľkým svetelným displejom.

4 - 6 týždňov
Pridané: 16.01.2022

perfektná rýchlosť a spoľahlivosť

Prístroj je prenosný multifunkčný, určený pre presoterapiu, regeneračné a masážne účely. Svoje využitie nájde predovšetkým vo wellness centrách, kozmetických a masážnych salónoch a fitness zariadeniach. Je vhodný pre ľudí s výskytom celulitídy, lipedému, pre relaxáciu a regeneráciu organizmu, ale tiež pri prevencii žilových ochorení alebo počas regenerácie po úrazoch či bolestiach.

Ovláda sa manuálne pomocou dotykových tlačítok na prednom paneli alebo vložením flashdisku do zadnej časti prístroja. Parametre je možné meniť za chodu prístroja, bez nutnosti prerušenia cyklu alebo preprogramovania. Umožňuje prevádzkovanie v programovacom režime ZÁKLADNÝ, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a výsledný zvolený tlak vo všetkých komorách návleku je rovnaký a v režime GRADIENT, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periférie k centru.

Lymfodrenážny prístroj je vybavený 2 univerzálnymi konektormi, kde každý má 7 vývodov, ktoré slúžia pre pripojenie celého dodávaného príslušenstva - návlekov.

Dokáže pracovať tiež v podtlakovom režime, čo znamená, že v spojení so špeciálnym príslušenstvom sa dá používať na podtlakovú terapiu - bankovanie. Tlak, ktorý dokáže prístroj vyvinúť je od 0 - 12 kPa.

Spätný tlak prístroja umožňuje vyprázdnenie komôr návleku po ukončení terapie, čím uľahčuje obsluhu prístroja. Taktiež prístroj automaticky spúšťa terapiu a po ukončení ohlási zvukovým oznámením ukončenie programu a sám sa uvedie do Stand-by režimu a návlek sa najprv samovoľne a tak aj pomocou núteného odsávania vyprázdni.

Programové vybevenie je bohaté na 86 štandardných masážnych, rozmasírovacích a kombinovaných programov pre liečbu končatín a ich častí.

Elektronicky ovládané riadenie prístroja poskytuje 3 samostatné funkcie vákuoterapie, a to intenzívnu vákuovú masáž, pulznú vákuovú masáž a diamantovú mikrodermabráziu.

V spojení so špeciálnymi sadami aplikátorov je určený aj pre terapiu v kozmetických salónoch.

Technické parametre

Rozmery 321 x 321,5 x 140,3 mm
Hmotnosť 7,3 kg
Čerpací výkon 30 l/min.
Príkon 50 VA
Podtlak - 25 kPa
Tlak vzduchu 0 - 12 kPa
Programový režim základný + gradient
Počet programov 86 základných programov
Nastavenie doby aplikácie do 120 min. alebo 100 cyklov
Sieťové napätie 230 V / 50 Hz
Odsávanie Áno

Lymfodrenáž a lymfodrenážne prístroje

Jednou z najnovších terapií je prístrojová lymfodrenáž (presoterapia). Táto metóda sa využíva vo fyzioterapii, estetickej a kozmetickej medicíne. Lymfodrenáž je drenážna, lymfatická masáž. Redukuje žilové a lymfatické edémy (opuchy), podporuje žilový a lymfatický obeh. Taktiež je aj prevenciou a liečbou rôznych ochorení (obezita, skleróza, trombóza, celulitída, akné, kŕčové žily a mnohé iné). Presoterapia sa vykonáva pomocou lymfodrenážneho prístroja a ošetrenie by malo byť pravidelné. Preto je ideálne mať doma domácu prístrojovú lymfodrenáž.

Kĺbový kolagén UNIZDRAV, 50 + 10 kapsúl zdarma

Výživový doplnok v kapsulách s obsahom kolagénu na podporu kĺbov.

Beauty kolagén UNIZDRAV malina, 20 + 10 dávok zdarma

Výživový doplnok s malinovou príchuťou na prípravu kolagénového nápoja.

Kĺbový kolagén UNIZDRAV pomaranč, 20 + 10 dávok zdarma

Výživový doplnok v prášku s pomarančovou príchuťou na prípravu kolagénového nápoja.

Masážny gél PEGGY - gaštanový 170g

Masážny gél peggy je vhodný na masáže, odstraňuje pocit únavy.