HemoStop Synbio Da Vinci Academia

Kód skupiny: P2474

Výživový doplnok, ktorý má vplyv na nežiaduce prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka.

Kód skupiny:
Pridané: 01.05.2023

Opatovne som velmi spokojna so sluzbami

HemoStop Synbio je unikátny výživový doplnok, ktorý vplýva na nežiaduce prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka. Jeho hlavnými zložkami sú esperidín, rutín a TRIPLE KOMPLEX.

Triple Komplex obsahuje

• bioflavonoidový komplex: hesperidín, rutín, naringín, tangeretín
  • synbio komplex: probiotikum a prebiotikum – inulín a citrusový pektín
  • antioxidačný komplex: vitamín C, extrakt z červených listov viniča hroznorodého

Dávkovanie

• 1 tobolka denne, zapiť vodou

Venosil konopné mazanie, 100 ml

Gél na ošetrenie nôh pri kŕčových žilách, metličkách a opuchoch.

Lopúchová vlasová voda ALPA LUNA, 120 ml

Vlasová voda pomáha znižovať tvorbu lupín a pôsobí proti vypadávaniu vlasov.

Walmark Degasin 32 kapsúl

Degasin prináša úľavu pri črevných a brušných ťažkostiach osobám s gastrointestinálnymi problémami spôsobenými tvorbou plynov.

P1921

Fytopharma Bylinný čaj na žily a cievy, 20x 1,25 g

Bylinný čaj obsahuje zmes bylín, ktoré pôsobia spevňujúco na steny žíl a zvyšujú ich pružnosť.

P1961

HemoStop Gel Max Da Vinci Academia 75 ml

Zdravotnícky prípravok pri hemeroidoch s obsahom 12 rastlinných extraktov.

Rektálny vankúš na sedenie

Vankúš na sedenie proti preležaninám je vhodný aj ako prevencia na hemeroidy.

P1001 K58335