Bio panenský kokosový olej 100 %

Kód skupiny: P2424

Za studena lisovaný panenský kokosový olej, je ideálny pre zdravú kuchyňu aj starostlivosť o pokožku.

Kód skupiny:
Pridané: 03.10.2016

Som velmi spokojna s nakupom a zaroven musim pochvalit ochotu zamestnancov, nakolko mi bol doruceny 1 par vacsej velkosti a promptne mi ho vymenili

Nerafinovaný kokosový olej je prirodzene bohatý na nasýtené mastné kyseliny a ďalšie zdraviu prospešné látky. Panenský kokosový olej sa lisuje za studena z orechov zozbieraného na filipínskych bio farmách. Čerstvá kokosová dužina sa naseká, a potom sa z nej lisuje olej. Teplota pri lisovaní oleja nesmie prekročiť 44 °C. Po dôkladnej filtrácii získame kryštalicky čistý olej s delikátnou chuťou a arómou kokosu.

Kokosový olej je veľmi ľahko stráviteľný. Naše telo ho spracováva podobne ako sacharidy rozkladom na glukózu dochádza k postupnej ale pomerne rýchlej premene na energiu. Neusadzuje sa v cievach ako iné tuky, preto ho dietológovia odporúčajú pre osoby trpiace cukrovkou a kardio-vaskulárnymi chorobami. Odporučiť ho možno aj pri redukčnej diéte.

Panenský kokosový olej je výborným prostriedkom pre starostlivosť o pokožku tváre aj tela. Dokonale vyživuje a hydratuje. Je veľmi jemný a vhodný aj na citlivú pokožku. Upokojuje po depilácii a po opaľovaní. Osvedčil sa aj na ošetrenie suchých a poškodených vlasov. Vhodný aj na vnútorné použitie.

Použitie

• Vmasírujte do vlhkej pokožky po sprchovaní, alebo kúpeli. Následne sa osušte.
  • Vmasírujte do vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť minimálne 30 minút, potom umyte šampónom.
  • Je zdravou náhradou pre varenie, smaženie i pečenie. Ako náhradu masla ho môžu používať ľudia s alergiou na mlieko.

Bio kokosový olej Tropicai vyniká svojou kvalitou vďaka obzvlášť šetrnému spracovaniu

• za studena lisovaný,
  • neparfémovaný,
  • nebielený,
  • nedehydrovaný,
  • neobsahuje cholesterol.

Olej je balený v sklenenej dóze s uzáverom.

Pomôže Vám pri

PharmaLINE Nutrikaša probiotic natural 3x 60 g

Nutrikaša je moderný výrobok, s ktorým dodáte telu potrebné vitamíny, minerály a probiotické kultúry, a to bez zaťaženia organizmu lepkom alebo laktózou.

Kosmín - regeneračný na pery 25 ml

Bylinná masť prináša úľavu suchým a popraskaným perám.

P2011

Telové mlieko Lactovit Original, 400 ml

Vyživujúce telové mlieko na suchú a veľmi suchú pokožku.

REGENERACE - regeneračný krém 75 g

Regeneračný krém na ošetrovanie kožných defektov a jaziev.

Elasti-Q Original telový krém na prevenciu proti striám 200 ml

Originál prípravok s obsahom 6 zložiek s preukázateľnou účinnosťou proti striám.