Taška pre škôlkara Ergobag mini - károvaná modrá

Ergonomická školská taška Ergobag mini je určená pre deti do škôlky.

5 - 7 dni
Značka:
Pridané: 06.10.2023

Rada nakupujem v tomto obchode, veľký výber.

Taška Ergobag mini je určená pre predškolákov vo veku od 3 do 6 rokov. Taška Ergobag má tie najlepšie ergonomické vlastnosti, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa a podporujú správne držanie tela.

Batoh obsahuje nastaviteľný bedrový aj hrudný popruh. Tento systém popruhov zabezpečuje, že sa celková váha a záťaž prenáša do najstabilnejšej oblasti panvy. Školská taška je tak vždy umiestnená správne na chrbte a maximálne odľahčuje oblasti krčnej a bedrovej chrbtice, a to aj pri šantení a skákaní.

Taška pre škôlkara Ergobag mini - károvaná modrá

Taška Ergobag mini má 10 litrový vnútorný priestor, do ktorého sa zmestí dokonca ja zošit vo formáte A4. Na oboch stranách sa nachádzajú postranné kapsy, ktoré sú určené na rôzné drobné poklady vášho škôlkara.

Taška pre škôlkara Ergobag mini - károvaná modrá

Látka je vyrobená zo 100% recyklovaných PET fliaš a je objemovo aj farebne stála. Neobsahuje žiadne ftaláty ani iné škodliviny.

Batoh má dostatok reflexných prvkov a je viditeľný z každého uhla aj v zhoršenom počasí.

Prečo si vybrať ergonomickú tašku Ergobag?

Technické parametre:

Váha 500 g
Objem 10 l
Rozmery (šírka x hĺbka x dĺžka) 20 x 17 x 30 cm

Batoh obsahuje aj reflexné klipy s obrázkovým motívom.

Pomôže Vám pri